Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

trop wiedzie do III.WŚ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

za umieszczenie "materiałów rozrywkowych" na pokładzie TU-154M odpowiada M. J. JANICKI ODZNACZONY i AWANSOWANY po 10-IV-2010 - dlatego należy pytać, kto kryje tego współplemieńca żony Bronka... a nie szykować się do wojny z Rosją.

zakładam, że TNT i nitrogliceryna, to elementarz zapachów dla każdego psa drużyny pirotechnicznej... i w tych okolicznościch przypuszczam, że ktoś odpowiedzialny za bezpieczeństwo na TU-154M 10-IV-2010 w dość przewrotny sposób stara się popchnąć Polaków do wojny z Ruskimi... być może w ramach szykowanej przez USrael III. WŚ, (o czym pisałem w notce "ktoś trzeci" we mgle )

to samo tyczy się licznych ostatnio zabójstw znanych osobistości - ktoś WSZECHMOCNY W NATO i bolandii podsmaża Polaków od 2010r niczym skwarki - najprawodpodbniej najuczciwsi i najwrażliwsi z nas mają być gotowi przed wylaniem prosto pod buty Putina na kolejny pogrom vide masakra Powstania Styczniowego w 1863r :(((

dlatego błagam wszystkich Polaków, by znaleźli rozwiązanie, które nazwiemy umownie: "rozbrojenie cięciwy naciąganej z TUpolewa"

nietrudno się domyśleć, że wkrótce nastąpi koniec ping-ponga PO-PiS i ktoś (zza oceanu zapewne) wyda decyzję, że trzeba rozgrzanych Polaków (trzymanych w napięciu od lat przez GaPola i AGORAntów) zmobilizować do wojny przeciw koalicji złożonej z Iranu, Syri, Rosji i Chin. najpewniej stanie się to wtedy, gdy wszyscy będą już gotowi do 3. wojny światowej i gdy USrealowi będzie na rękę wciągnięcie jak największej ilości mięsa armatniego do swojej wojny o NWO. wtedy wspólnota narodowa (nie polska niestety) wewnątrz PO-PiS ustali, że zostanie ujawniona "prawda", że to wszystko "zrobiła" Rosja, że Putin "stoi" za zamachem, ale nikt nie chciał wojny aż do końca, więc się tak przepychali dla pozorów, itp, itd...

wtedy nagle AGORAnci oraz ITIoci zajmą stanowisko dotychczas zarezerwowane dla GaPola i Sakiewicz będzie miał satysfakcję, w tym swoje 5 minut poklepywania po pleckach. oczywiście kozłem ofiarnym stanie się Tusk, który "ucieknie" za granicę jako wierny poddany "cesarzowej Angeli", a wtedy Bronek (kreowany na "równego gościa" od lat) zezna, że "nie chciał ale musiał" itp. bzdury w stylu TW Bolka. nagle w blasku fleszy zostanie znowu objawiony Olek-po-odwyku i znowu zasiądzie do "okrągłego stołu" z "Jarosław-Jarosław", gdzie obaj honorowo ustalą, iż stajemy "solidarnie" po stronie NATO, USA oraz w domyśle Izraela. Michnik przyklepie nowy porządek, Walter to obwieści... a może nowym miejscem tzw. "zgody narodowej" (niestety nie polskiej;) będzie "okrągły namiot",  gdzie Ewa przyklepie,  Sakiewicz  obwieści - wszak, jeśli już dmuchać w "żagle niepodległościowe" to na całego ;)))

wielu Dzielnych Polaków będzie miało wtedy satysfakcję, że "sceptycy smoleńscy" jednak nie mieli racji, ale ci już wtedy będą śmiali się z naiwnych Polaków, siedząc np. w Hamburgu albo Brukseli... bo przecież nadchodzący front NATO / Rosja wypadnie gdzieś na linii Wisły, a to przecież może być niebezpieczne dla każdego... niezleżnie od opcji politycznej ;)))

i znowu może wyginąć miliony Polaków, bo wtedy nikt nie będzie analizował po co Rosji był taki "kleks na dywanie" i nikt nie będzie brał pod uwagę, że ktoś wkręcił Putina. ten "siłownik" też niechybnie nie przyzna publicznie, iż na jego podwórku jacyś "obcy kozacy" urządzili sobie fajerwerki kosztem prawie setki polityków państwa członka NATO. Władimir raczej nie przyzna się, bo to przecież obciach i kastracja w środowisku KGBistów - wszak szef GRU "utopił się" w Syrii zaraz po zamachu smoleńskim... najprawdopodobniej za karę, że nie pilnował właśnego podwórka.

Szanowni Blogerzy - napiszcie proszę jak tego uniknąć, ale PRAGMATYCZNIE, bez machania skrzydłami i dęcia w trąby...

 

PS.

oczywiście, jeśli okaże się, że materiałami wysoko-energetycznymi wysmarowano wrak po wypadku, to wiadomo - wtedy moja konstrukcja logiczna i prośba są nieaktualne ;)))

KOMENTARZE

 • *****
  Tutaj jest potrzebna wspólnota myślenia, idei w tych samych tylko i wyłącznie polskich wartościach, jednak tego u Polaków w dniu dzisiejszym, niestety nie ma, jest za to występująca u części Polaków tzw. "Choroba na Moskala", na która i ja jeszcze niedawno sam chorowałem i to jest przeciwko nam wykorzystywane.

  Moim zdaniem tak naprawdę nikt z naszych "polskich" polityków nie chce wyjaśnić przyczyn tej katastrofy - zamachu, a przede wszystkim tego, kto był inspiratorem tego zamachu, kto tak naprawdę to zorganizował i na tym najbardziej skorzystał. To, że Komorowski jest prezydentem, to dla mnie zbyt mało, a co się stało z raportem w sprawie WSI?

  Wydaje się dziwnym również to, że najpierw dozbraja się armię rosyjską w najnowocześniejszą broń i systemy obronne, aby potem wysłać przeciwko nim na wojnę Polaków, którzy nie mają na uzbrojeniu żadnej broni, nawet tej osobistej.

  Najpierw przenosi się do Chin 70% światowej produkcji, prawie cały przemysł z zachodu Europy i ze Stanów Zjednoczonych, pozwala im się na organizację Letnich Igrzysk Olimpijskich i EXPO, aby potem wydać im wojnę?

  Przypomina mi to trochę sytuację przed wybuchem II wojny światowej.

  Pozdrawiam.
 • CAŁA HISTORIA WSPÓŁCZESNA
  dowodzi aż nadto wyraźnie, że komunistyczni sowieci niczego dobrego Rzeczypospolitej nie dali. Trudno więc uwierzyć Polakom, że sowieci mogli nie maczac brudnych paluchów w tym zbiorowym morderstwie. Zgadzam się jednak co do dążeń państw zachodnich do zbudowania NWO za wszelką cenę. Polska jest biednym krajem, bo ma obywateli idiotów i zdrajców (mam na myśli osoby decyzyjne, nie społeczeństwo). W myśl prostej maksymy: "Czmuś biedny - boś głupi". Naród Polski jednak jest inny, tylko śpi niestety, śpi zamroczony ideą materialnego dorabiania się. Patriotyzm osłabł bardzo w narodzie. I to niedługo się zemści na nas wszystkich.
 • All
  http://radtrap.wordpress.com/2012/02/26/albert-pike-o-iii-wojnie-swiatowej/
 • @Paweł Tonderski 10:59:18
  Witam
  I wypisz wymaluj konczy nam sie "dwudziestolecie miedywojenne" ;)
  Jest jedna cecha, ktora moze polaczyc wszystkich- instynkt samozachowaczy, bez tego bedziemy jak owady, ktore mozna wytluc bez wiekszego trudu. Jest stare chinskie powiedzenie: tak jak ziarnko ryzu moze przechylic szale wagi tak jeden czlowiek moze zmienic losy wojny. Tym kims moze byc kazdy z nas :)
  Pozdrawiam
 • @policjant łapówkarz 11:01:15
  uważam, że mylnie interpretuje się SSowietów, jako stricte Rosjan - IMHO na terenach byłej Rosji zagnieździli się bezbożni gangsterzy i opętani terroryści różnych nacji... (a zwłaszcza jednej ;))) którzy po eliminacji elit prawosławnych hodowali i wiedli czerń ruską na podbój Europy i potem Świata. - po 1968r. te typy wytrenowane w bestialstwach i ludobójstwach typy zaczęły przeciekać na Zachód, a zwłaszcza do USA. owi SSowieci ulokowani nad Wisłą przez stalina od nas raczej się nie wyprowadzili i najwyraźniej "trwają mać" :(((
 • 7 przykazań politycznych
  http://www.youtube.com/watch?v=nxbleS9w9zw
 • Nie zgadzam się z tym
  Mam inną teorię. O tym wkrótce.
 • @Paweł Tonderski 10:59:18
  fakt wyginiecia ponad 40 wysokiej klasy oficerow wojska polskiego, w tym 12 generalow i to w przeciagu kilku ostatnich lat dowodzi, ze ta "kata strofa" nie byla przypadkowym zdarzeniem i powinna byc rozpatrywana jako 4ta z serii. winnych szukac wsrod tych, co najwiecej skorzystali na rozbrojeniu Polski, - niemcy, rosjanie, owszem to zbyt proste, ale kto jeszcze?
 • "nadchodzący front NATO / Rosja wypadnie gdzieś na linii Wisły"
  Będę po ruskiej stronie Wisły, nie wiem czy mam się cieszyć czy smucić?

  Pojęcia nie mam jak skutecznie uniknąć uwikłania, wciągnięcia Polski w wojny. Czy to było możliwe w 1939 kiedy maszyna weszła w ruch już samym wyborem Piłsudskiego na wodza w 1918? Jeszcze jedna wojna nie ucichła, a już był przesądzony nasz los. Teraz jest podobnie, tylko Bóg nas może uratować, to jedyny czynnik ratunkowy.

  Gdyby zaczęła się światowa rozpierducha, to rzecz jasna jako kraj NATO, UE, sojusznik Izraela-USA, plus specyficzne położenie... jesteśmy celem nr 1 dla Rosji, nawet dla wspomagających ich Chin, które mogą w nas uderzyć atomowymi, chemicznymi, biologicznymi głowicami. Będzie to dla nich akcja bez żadnego ryzyka i element negocjacji z Europą. Przetestują tarczę, zobaczą co przeleci... a przecież mogą zaatakować inaczej, samolotami cywilnymi, z lądu coś odpalić za pomocą agentury, np kilkadziesiąt walizkowych głowic po kilotonie, czy mocniejszych.

  Gdyby islam też wszedł do gry, to uderzenie z południa może iść także na Polskę, czy linię Odry (po obu stronach) w zależności od postawy Niemiec, które będą zmieniać fronty nie raz, nie dwa...

  Pieprzenie o kryzysie itd bankructwie to pierdoły, zagrożenie prawdziwe to wojna, depopulacja różnymi czynnikami powodowana, prawdziwy głód, skażenie wody, żywności, powietrze morowe...

  Na siłę kreuje się gotowość Rosji do wojny z Polską. A to tarcza, a to Zamach Smoleński nieznanych sprawców, ale wskazaniem Rosji oczywiście. Rosji jednak pasuje taka narracja, nawet bez tych czynników niezbyt nas kochają i nie trza im nawet takich "zachęt" z ręki koalicji NWO, czy agentury Izraela, czy razem raczej tego towarzystwa.

  Czyja ma być Polska? Dlaczego zakładamy że tylko rosyjska co jest typowe dla środowiska PiS reprezentującego opcję żydowsko-amerykańską? A Niemcy, a NWO, żydostwo o którym się wiele mówi w tym kontekście? Po co Rosji tutaj jakaś Czeczenia permanentna, nieustające powstanie narodowe co może zdestabilizować i Rosję, spowodować tam secesje, bunty? Bo spokojnego PRL to nie będzie, to se ne wrati, byłoby dla okupanta jak era Żołnierzy Wyklętych w apogeum.

  Zatem nawet jeżeli nas Rosja nawet zaatakuje, podbije, wykończy, to odda nas KOMUŚ w dzierżawę, nie będą nas zbyt długo okupować, jesteśmy zbyt oporni, musieliby nas milionami zabijać. Komu nas w dzierżawę oddadzą? Niemcom zapewne i żydostwu, sekciarzom NWO opętanym, będą mieli niezłe laboratorium dla swoich wizji, myszki-bydełko doświadczalne, niewolników.

  Kto będzie zarządzał nową Generalną Gubernią po wojnie jeżeli przegramy bój o Polskę? Ano ci co teraz, przecież mają godnego następcę Hansa Franka mocno umoczonego w różne brudy, do tego ci SLD, od Palikota, PSL aż się palą do pomagania PO. Wszyscy mają nieczyste sumienia, to wspólnota brudów PRL, III RP i NWO.

  Co może pokrzyżować im plany? Boży Plan, bo temu nie poradzą, może też III wojna przebiegać inaczej niż sądzą, Niemcy z Rosją mogą osłabnąć, NWO poluzuje pęta, wtedy będzie świetna okazja żeby u nas ze zdrajcami zrobić porządek. Żadnego mordowania, krwawych porachunków, obozów, tylko z miłosierdziem po chrześcijańsku wypędzimy kilka milionów nielojalnych obywateli polskojęzycznych i pozamiatane z grubsza. Zakaz powrotu do końca świata, może amnestia dla ich potomków, może. Sprowadzimy zaś Polaków którym warto zaufać, dać szansę... z całego świata.

  Póki co trzeba kreować masowy ruch niepisowców, projekt który niestety wyśmiewała Rebeliantka, szkoda, bo to konieczność, czas po temu najwyższy.

  Bóg jest panaceum, Polska może odmienić los świata, ludzkości. Mesjanizm? Owszem. Bóg jednak nie będzie za nas rządził, żył.
 • @Paweł Tonderski 10:59:18
  "Choroba na Moskala" atakuje z różnych stron. Cierpiał na boleści złudzeń nawet sam Dmowski, obóz endecki, ale do czasu, do około 1917-21, maks do 1939-45. Przetrwali narodowcy uwikłani w sowiecko-żydowski system PRL, to była cena za przeżycie, za możliwość aktywnego życia. I to się przeniosło w III RP.

  Narodowcy powinni stawiać na własny Naród, mam rację?

  A może nie? Bo można odnieść wrażenie że obóz narodowy bardziej jest zakochany w Rosji, cudownym narodzie rosyjskim... niż we własnym. I potem dziwimy się że nas określają jako ruskich agentów, lobbystów, rzeczników Kremla.
 • O QU..WA !!! CAŁY KWIAT MASKIROSZCZIKOWSTWA :))))ZLECIAŁ SIĘ :))))
  .
  sosenkowski:
  "..za umieszczenie "materiałów rozrywkowych" na pokładzie TU-154M
  odpowiada M. J. JANICKI ODZNACZONY i AWANSOWANY po
  10-IV-2010 - dlatego należy pytać, kto kryje tego współplemieńca żony
  Bronka... a nie szykować się do wojny z Rosją."
  ===========================================

  Daj Boże nam Autentycznym Polakom i POLSCE aby rosja jak najszybciej

  dostał wpier..ol od USA i Zachodu :)))

  i to zarówno militarnie jak i gospodarczo i politycznie i żeby

  ją "uzdrowiły" Wielkie Chiny !!!!:)))
 • @Zbigniew-Grzymski 13:57:48
  Zaatakujmy Chiny (ale czym, może wirusem z kompa MON) i poddajmy się natychmiast, przybędzie 5 mln armia okupacyjna, to nas uratuje przed Niemcami, Rosją, żydowskim Polinem NWO nawet. To żart.

  Nie jest żartem kolejny dziejowy wybór. Mamy umierać za NATO, USA jakby co? Oni nie zamierzają nas ratować jakby co, zatem wystawimy się na zagładę w imię HONORU jak zwykle. Po co nam kolejny 1939 i jego konsekwencje? Tym razem może być jeszcze gorzej, w końcu Rosja ma broń atomową, Chiny także, każdy może mieć jakieś głowice walizkowe czy w samochodzie, samolocie. Po co rakiety i strategiczne bombowce, nie ta era.

  Zawieruchę III wojny mądrze jest przetrwać jako kraj neutralny przynajmniej w pierwsze fazie, na końcu można wybrać stronę... silniejszą, czy ewentualnie zaatakować słabszą jeżeli będzie to wskazane. Kluczem jest przygotowanie kryzysowe, zapasy, samowystarczalność, technologie produkcji żywności, przecież będzie skażenie... wszystkiego zacznie brakować, tylko pogrzebów będzie coraz więcej.
 • @Zbigniew-Grzymski 13:57:48
  wyobraź sobie mieszkańców Lubelszczyzny i Podkarpacia dyndających na ukraińskich palach lub ich dzieci skwierczące w zgliszczach, gdy zostaniemy wystawieni przez NATO oraz USrael, a potem... zmów różaniec za Rozum i Oczyszczenie Duszy - przyda Ci się!
 • NEUTRALNOŚĆ BEZ BRONI "A" JEST DLA POLSKI ZAGŁADĄ !!!!!
  .
  Marek Kajdas:
  "......Zawieruchę III wojny mądrze jest przetrwać jako kraj
  neutralny przynajmniej w pierwsze fazie, na końcu można wybrać
  stronę... silniejszą, czy ewentualnie zaatakować słabszą ......."
  ===========================================

  He he he he !!!

  Tow. Kajdasow dajcie sobie siana z tą neutralnością :)))))))

  Polska państwem neutralnym !:)))) - to dowcip stulecia :)))

  Państwo leżące geopolitycznie w najbardziej newralgicznym

  punkcie na kuli ziemskiej ma być neutralne !:)))

  i do tego za takie uznane przez ludobójczą, agresywną rosję :)), która

  w swojej doktrynie polityczno-wojennej nie uznaje SUWERENNOŚCI

  Państwa Polskiego, grozi Polsce bronią atomową i ciągle organizuje

  wymierzone w Polskę manewry na Białorusi !!!


  PS
  Polska armia de facto została zamordowana !!!

  POlszewicki, antypolski rezim zlikwidował nawet

  jednostki na granicy wschodniej aby nie drażnić rosji !!

  i odwrotnie !!! uzbrojone po zęby

  milionowe armie rosji i białorusi z rakietami

  atomowymi w obwodzie kaliningrackim przeprowadzają

  nieustannie wielkie manewry skierowane przeciw Polsce.

  Któregoś razu takie manewry zakończa się zajęciem

  Polski w ciągu 24 godzin - być może z użyciem taktycznej

  broni atomowej !!. Zmiana tego "status quo" jeżeli

  w ogóle będzie możliwa zajmie zachodnim proruskim

  politykom setki lat !!!!

  Tylko posiadanie broni jądrowej według "Minimal Deterrence Strategy"

  jest jedynym, najtańszym i najszybszym rozwiązaniem zabezpieczenia Polsce

  suwerenności. Chociażby pamietając o ZAWODNOŚCI WSZELKICH

  SOJUSZY, które w przeszłości KOSZTOWAŁY POLSKĘ 6 MILIONÓW

  ISTNIEŃ ludobójczo zgładzonych i to bez zadośćuczynienia do dzisiaj !!!!!


  Dlatego Polska będąc ofiarą ludobójstwa (podobnie jak Żydzi) ma do

  broni jądrowej MORALNE PRAWO !!!!!!!!!!!!!

  Natomiast największą przeszkodą nie są tu ani umowy międzynarodowe

  ani klub "atomowych mocarstw" ani wrogie państwa ościenne ale blokada

  w umysłach większości Polaków wychowanych przez

  sowieto-żydo-komunistów na zakompleksionych niewolników.
 • @Marek Kajdas 13:12:15
  Panie Marku, jak zwykle bardzo trafnie.

  Niestety obawiam się, że w obecnej sytuacji JEDYNE co nam pozostało to zaufać Bożemu Planowi.

  W razie LOKALNEGO konfliktu, np. ataku takiej Białorusi - NATO nie drgnie, dopóki sami się nie wykrwawimy. A przy obecnym stanie wojska, wykrwawimy się w dobę, góra dwie.

  W razie WEWNĘTRZNEGO konfliktu - np. wojny domowej, nie tak nieprawdopodobnej przy obecnych kwiatkach, które docierają do nas ws. Smoleńska - kto tu posprząta? Wojsko w rozsypce? Postezbecka policja? Jarosław z antyrosyjskim tłumem fanatyków? A może ta garstka młodych i rozumnych nie koniecznie z dużych miast patriotów nie pisowców, która dała sobie jeszcze ostatnią szansę i odroczyła zabukowanie biletów do Londynu? Panie Marku, potrzebowalibyśmy z milion ludzi o Pańskich poglądach żeby tu posprzątać.

  Nie mówiąc już o GLOBALNYM konflikcie, w razie którego Nizina Polska będzie poligonem atomowo-chemicznym, areną doświadczalną USraelo-NATO-NWO i Chińsko-Rosyjskiej komitywy, a Naród Polski (a raczej resztki, które przeżyją) posłużą za masę niewolniczą w nowych państwach-miastach lub jak Pan mówi, za myszki doświadczalne.

  Bez Boskiego Planu ocalenia naszego Narodu, jesteśmy skończeni...
 • JANICKIEGO będą wieszać publicznie...
  nie wiem czy zaraz po KOMOROWSKIM czy trochę póżniej...
 • ...
  Dla mnie to oczywiste, ze to nie tylko moskiewska robota, ale wspolna zagrywka kilku sluzb, z co najmniej milczacym pozwoleniem USA.Pisalem, juz o tym wczesniej, ze USA zmienila koncepcje odnosnie Rosji, i tak naprawde podzielili sie wplywami....Jak to dlugo potrwa, to osobny temat.Kaczynski, zostal ofiara tego porozumienia, jako czlowiek w tym momencie zbedny, i nie pewny z punktu widzenia USA, i jej stosunkow z moskalami.
 • @Marek Kajdas 13:12:15
  Ależ geniuszu, kreuj ten ruch. Ja nie krytykowałam idei, tylko mitomanów, którzy w pojedynkę chcieli ideę zrealizować.

  A w ogóle, to czemu się mnie czepiasz. Już Cię nie "krepuję", to rób w końcu. Co się znowu mną zasłaniasz?
 • @Marek Kajdas 13:12:15 cd
  Napisałeś 2 notki, zyskałeś 10 dyskutantów i już Ci się power skończył?
 • @Rebeliantka 18:08:22
  Spoko :)
 • @grzesiekZ 15:23:05
  Białoruś to jednak nadal 100% Rosja, garnizony ich wojsk, wojskowe instalacje, wywiad GRU-KGB, system szykowany do ataku, a nie do obrony przed Polską, bo NATO nie zamierza nikogo z WNP atakować, wręcz srają ze strachu przed atomową Rosją. Nic się nie zmieniło od czasów sowieckich. Nawet OPL, rakiety przeciwlotnicze o imponującym zasięgu jak S-300... nie są do obrony, ale krycia ofensywnych operacji, w razie czego można w nie wsadzić atomowe głowice i detonować w powietrzu. To takie rakiety średniego zasięgu, wraz z Iskanderami maja pokrycie na całym obszarze Polski. Dlatego też Rosja nie pozwoli nam na żadną tarczę, w tym Polską z Bumaru. Tej nawet MON nie chce.

  Oni w Rosji rozumują po swojemu tak jak to oni zamierzają... aha tarcza... znaczy lachy na zlecenie jankesów i faszystów będą atakować znowu Moskwę, obalać naszego dobrego cara Putina. Nielzja, nie nada i wchodzą miratworców dywizje! Wojna o pokój oczywiście, wyprzedzenie "naszego ataku".

  Użycie Białorusi i Ukrainy w agresji na Polskę jest dla Rosji bardzo wygodne, sami schodzą z linii strzału, przynajmniej na początku. Zachód zrozumie że to wojna lokalna byle niedźwiedzia nie drażnić np lekkomyślną pomocą dla Polski, czy atakowanie terytorium Rosji. Zatem tylko pozory jak w 1939 i będzie ok. Pokój uratują na rok, dwa...
 • @val 15:12:29
  Za podniesienie ręki na Majestat Rzeczpospolitej ujętych hajdamaków skazywano na : Rozerwanie końmi, włóczenie na pal oraz łamanie kołem.
  Kara musiała być Dotkliwa a smierć Powolna aby taki ,skruszony miał czas i Zrobiwszy Rachunek Sumienia mógł żałować za Grzechy i uzyskać przepustkę w dtrodze Zbawienia swej plugawej Duszy..
 • @HoKu 15:04:26
  Policji III RP (ale do walki z Narodem, nie chodzi o przestępców kryminalnych, to mają w d...) ma wielokrotnie więcej od wojska też zresztą o charakterze coraz bardziej policyjnym (czyli szykowane przeciw własnemu Narodowi jako celowi nr 1), bo należy dodać służby, straż miejską, ochroniarzy.

  Myślę jak to choć w części zrównoważyć, trzeba rozwinąć organizacje paramilitarne, modę na samoobronę, strzelnice, szkolenia, szkoły przetrwania. Taki czynny patriotyzm. W sytuacji krytycznej SIŁA DUCHA zwycięży, na tej zasadzie rozbrajaliśmy Niemców w 1918, choć mogli nas zmasakrować.
 • @Marek Kajdas 13:12:15
  Masz Problem! Ja optuję za stroną Niemiecką tzn NATO.
  Tam smierć może być bardziej ekologiczna i higieniczna .Jeśli to jakaś pociecha !
 • @grzesiekZ 15:23:05
  9/10
 • Zydogliceryna
  Zyd Wildstein probowal wczoraj wyciagac Polakow na ulice:

  http://wsieci.rp.pl/artykul/891377,947361-Bronislaw-Wildstein--Polacy-powinni-wyjsc-na-ulice-i-zadac-odwolania-rzadu.html

  ... ale wykasowano mu ten podrzegajacy artykul po publikacji sprostowania.

  Niech ten elitarny parch wysle swojego syna Dawida do walk ulicznych, a najlepiej niech sam wezmie w nich udzial. Gdyby sie powiodly, to przeciez on stanie sie ich beneficjentem. Podobno w mlodosci cwiczyl boks, byloby jak znalazl.
 • @koniecPOLSKI 21:02:54
  Nie będzie żadnej granicy na Wiśle, Niemcy zajmą cały obszar po wycofaniu się kacapów. Może nie Niemcy pod flagą Niemiec, bo byłoby zbyt banalne, ale na jedno wyjdzie.

  http://wsieci.rp.pl/artykul/891377,947361-Bronislaw-Wildstein--Polacy-powinni-wyjsc-na-ulice-i-zadac-odwolania-rzadu.html

  To naprawdę ciekawe. Kolejny Trocki. Mamy ten tekst z kopii?
 • @Marek Kajdas 14:34:05
  Popieram. Wojna z Chinami to obecnie jedyna alternatywa :) Tylko co do wielkosci armii okupacyjnej mam watpliwosci bo 5 mln Chinczykow to chyba nie pomieszcza wszystkie bazary w Polsce, ale mozemy sprobowac :) Polak-Chinczyk dwa bra-tank-iii.

  Druga mozliwosc jest taka: zbudujmy wlasna bombke atomowa, albo przynajmniej udawajmy ze ja mamy. W Karkonoszach zostalo jeszcze troche uranu a przepis znajdziemy w internecie :) Moze nieduzo tego bedzie ale nasi przyjaciele dobrze sie zastanowia gdy beda mieli perspektywe odwetowego zasyfienia promieniotworczego ich stolic, takiego londynu zdroj, waszyngtonu dolnego, telaviwu zabitego dechami czy moskwy-pietuszki.
 • @Marek Kajdas 23:16:53
  Nie ma już tego artykułu.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej