Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

OMEN pacyfikacji 11-11-12???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

już oswojono globalnych "przeżuwaczy info-papki" z profanacją meczetu Al-Aksa w Jerozolimie.... czy to wstęp do MOŻLIWEJ pacyfikacji Kościołów, które udzielą schronienia rozpędzanym uczestnikom Marszu Niepodległości 2012???

na początek krókie przypmonienie: Meczet Al-Aksa to jedna z najważniejszych świątyń muzułmańskich na świecie. znajduje się w Jerozolimie na Wzgórzu Świątynnym (Al-Haram as-Sharif) - miejscu świętym zarówno dla wyznawców judaizmu, jak i muzułmanów (jest to trzecie najświętsze miejsce islamu po Mekce i Medynie). warto pamiętać także, iż większość ortodoksyjnych, rzekomych spadkobierców plemienia Judy domaga się zniszczenia tego Meczetu i postawienia na jego miejscu III. świątyni jerozolimskiej... niektórzy są GOTOWI JUŻ od 1992 roku:

 

a teraz proponuję przyjrzeć się obrazkom, które będą być może miały miejsce 11-11-12 również w "kolonii Varschowitz":

 

a dlaczego uważam, że to zwiastun szturmowania Kościołów w POgańskiej wawce? a dlatego, że w bolandyjskich kachałach wróble ćwierkają, iż Marsz w obronie telewizji TRWAM w dniu 29-IX-2012 został ogólnie zaakceptowany przez stronnictwa władające nad Wisłą, jako jedyna dopuszczalna manifestacja "tożsamości u tubylców" ;)))

w ramach analizy faktów przypominam, że:

 • organizowany przez O. Rydzyka "Marsz ws. wolności słowa" odbywał się spokojnie, bez prowokacji oraz zmasowanej kampanii AGORAnckich komentarzy.
 • Nasz Dziennik odmówił ODPŁATNEGO reklamowania Marszu Niepodległości 2012
 • tzw. sondarze zaczęły sygnalizować przewagę wyborczą PiS

wszystko to może wskazywać na to, iż wybrano już sojusz Kaczyńskiego oraz LuxVeritatis z Solidarnością w tle, jako "mniejsze zło" - jako swego rodzaju "nic-nie-mający" bufor bezpieczeństwa dla zaspokojenia wzburzonej gawiedzi ;)))

dano sobie na razie spokój z prowokowaniem "tubylczych mas", gdyż na 11-11-12 najprawdopodobniej szykowany jest POgrom dla Radykalnych Narodowców i Konsewratywnych Katolików... to może być szeroki POgrom multimedialny na kilku frontach oraz fizyczna neutralizacja, polegająca na brutalnym internowaniu tzw. "polskich faszystów" i "nazikatoli". chyba najkorzystniej (i najcyniczniej) dla POlityków byłoby połączyć POgrom 11-11-12 z aktywną profancją Kościołów, gdzie mogliby się chronić uciekający Demonstranci... potem okazałoby się, że sympatyk marszałek Nowickiej - bp Nycz zwyklina, potępi itp. WYŁĄCZNIE Organizatorów MN2012, tak jak to uczynił już był prezydent Komorowski zaraz po ustawce 11-11-11... negatywna determinacja bp. Dziwisza wobec Ks. Natanka i jego Stronników również jest wiele mówiąca :(((

czy to przesadane prognozy? chyba nie - Wielki Ucisk czasów ostatecznych już trwa... a POzorny spokój jest zazwyczaj zwiastunem wielkej burzy :(((

 

PS.

ciekawe pytania ws. szturmu na Al-Aksa można znaleźć tutaj: http://www.veteranstoday.com/2012/10/06/how-al-aqsa-mosque-became-a-refugee-from-jerusalem/

KOMENTARZE

 • Protokoły mędrków syjonu
  Meczet pewnie już zaminowany.
 • Chciałbym wyrazić moje zdanie na ten temat w ten sposób iż
  to jest własność historyczna Żydów ! Oni wybudowali tam to wszystko co się tam znajduje ! To ich miejsce kultu ! Pytanie jest natomiast takie: Czy budowla Al-Aksa nie jest wyrokiem Stwórcy za to że Żydzi zabili Mesjasza Jeszuę Ha-Maszijach ? Jest to kara za ten czyn by Żydowscy kapłani nie mogli odbudować świątyni nie rozpętując wojny ? Chociaż z inne strony przepowiedziane jest w Biblii, że Żydzi odbudują świątynię kolejny raz ! Al-Aksa budowla jest tam jako coś co ma blokować to miejsce które należy do Żydów ! Jeżeli mamy szanować czyjąś własność to należy przyznać żydom rację iż to własność żydów !

  Archeolodzy odkryli basen do rytualnej ablucji (mikveh – מקווה), wbudowany w mur. Wewnątrz obiektu znajdowały się cztery brązowe monety z wizerunkiem rzymskiego prokonsula Waleriusza Gratusa. Wybicie monety datuje się na 17 r. n.e. Tym samym udowodniono, że mur okalający Wzgórze Świątynne nie był ukończony jeszcze dwadzieścia lat po śmierci Heroda, któremu dotychczas przypisywano rozpoczęcie i ukończenie budowli. Należy zatem ponownie rozważyć przekaz Józefa Flawiusza, według którego kompleks świątynny został ukończony dopiero przez prawnuka Heroda, Agryppe II ok. 50 r. n.e.
 • Marsz Niepodleglosci moze zostac "skradziony"
  wyrazne przygotowania do objecia "dowodzenia" prowadzi sam Komorowski. Srodowisko GaPola rowniez wystawilo swojego kandydata, mloego Wildsteina!
  Problem w tym ze oba te "obozy", pozornie wrogie wobec siebie, zaczynaja w strategicznych dla Polski kwestiach - mowic jednym glosem...
  Dla przykladu posluchajmy co ma do powiedzenia Wrog Ludu ...
  http://www.youtube.com/watch?v=VOJmuwkY4Yo&feature=plcp
  ... czy narawde mozemy im zaufac?
 • @sosenkowski
  Śmiałe pytania, niebezpodstawne.
 • @ckhopi 13:48:27
  Przeciez one NIGDY nie mowily inaczej:)Co do marszu...Pisalem juz o tym wczesniej.Moim zdaniem Marsz Niepodleglosci odbedzie przy nie mniejszych prowokacjach jak rok temu.Napewno beda zadymy, chocby ze wzgledu na Antife, ktora ma znowu blokowac....Tuskowi, to wystarczy,zeby miec podstawe do pacyfikacji...No, ale nikt nie powiedzial, ze bedzie latwo...
 • Autor
  Ktos ma jeszcze watpliwosci, ze srodowisko GP, PiS,Nasz Dziennik...to jakas prawdziwa opozycja:)Przeciez to KONCESJONOWANI...Wojna Kaczynski-Tusk, to wojna w rodzinie , a nie wojna na serio...
 • biexle macie zryte.
  pod beretem. Ja pierdykam....
 • @ckhopi 13:48:27
  ...cóż tam takiego mówi ,czego byśmy nie wiedzieli ?dobrze powiedział rusy szukają guza i do wszystkiego się wpierdalaja a najwięcej do polski...
 • to przerażające
  " na 11-11-12 najprawdopodobniej szykowany jest POgrom dla Radykalnych Narodowców i Konsewratywnych Katolików... to może być szeroki POgrom multimedialny na kilku frontach oraz fizyczna neutralizacja, polegająca na brutalnym internowaniu tzw. "polskich faszystów" i "nazikatoli". chyba najkorzystniej (i najcyniczniej) dla POlityków byłoby połączyć POgrom 11-11-12 z aktywną profancją Kościołów, gdzie mogliby się chronić uciekający Demonstranci."

  że ktos na trzeźwo może takie wybroczyny wypisywać. No, chyba że nie na trzeźwo...
  Ale dlaczego inny naćpany zapewne admin, umieszcza to na SG?
  SPytam grzecznie. Leki wzięliście? Chcecie żeby się pan doktor zdenerwował i prądem potraktował???
 • @Niedzisiejszy
  "... że ktos na trzeźwo może takie wybroczyny wypisywać. No, chyba że nie na trzeźwo..."

  A Ty na jakim etapie jesteś - skoro tak prostych i oczywistych spraw nie chcesz przyjąć do wiadomości?
 • @trybeus 14:59:46
  Piszesz takie rzeczy http://trybeus.nowyekran.pl/post/73924,liga-przeciwko-znieslawieniom i mowisz ze to ruskie sie wtracaja ale oni(ruski rzad) sa tylko narzedziem w rekach zydow.
 • @trybeus 14:59:46
  Wpier...sie, bo moga, bo im na to patentowani zdrajcy pozwalaja...To raz. A dwa, ze przeginanie w druga strone, i wieszanie sie u szyi USA, w niczym nam nie pomoze...To nie jest prowadzenie samodzielnej polityki, tylko "podpinanie" sie pod czyjes pomysly, mowiac delikatnie...USA nam w niczym nie pomoga, bo traktuja Polske, jak zwykla dziwke ( przepraszam musialem)...Wtedy kiedy jest taka potzreba, i w Bialym Domu zmienia sie koncepcja, na bardziej agresywna w stosunku do ruskich, to wtedy od tego maja "niezawodnych" naiwniakow z Warszawy, ktorzy usluznie wykonuja polecenia...Przyklad Kaczynskiego jest tu najlepszym dowodem.Pytanie brzmi, co my mamy z tego...Jak dotad nic, oprocz straty kasy, stosu trupow, i opinii kraju, ktore jest na amerykanskiej "smyczy".W geopolityce nie ma sentymentow, i zadne USA nie beda nas nigdy powaznie traktowac, dopoki my sami nie zaczniemy sie tak traktowac, i robic prawdziwej i WLASNEJ polityki.
 • A "oryginalni, prawdziwi" Gruzini w rodzaju Sakiewicza, Kaczyńskiego itd. już z Gruzji się ewakuują.
  http://polish.ruvr.ru/2012_10_07/Gruzja-Saakaszwili/

  Kiedy to samo u nas? Może jednak niedługo, trzeba mieć nadzieję. Pewnie ze dwa lata se porządzą, a później wypierdalać, wraz z całą bandą.
 • Świetny ....
  Świetny wpis obrazujący, iż dla judeo-satanistów nie istnieją miejsca Święte !
  Toruń i Radio Maryja mogą zostać zaatakowane w niedalekiej przyszłości w celu terroru społecznego !
 • @Gawronski Rafzen 17:13:05
  arcy-obleśnie prostackie są te fotki "szturmu kominiarzy" na PUSTE PLACE wokół Al-Aksa, nieprawdaż?
 • @Niedzisiejszy 15:07:56
  codziennie staram się zmawiać modlitwę przeciwko opętaniu i nie używam używek odkąd jestem dzieciaty, ale kto wie... może jestem "szalonym pesymistą"??? - OBY ;)))
 • @LosHelios 11:34:54
  "Protokoły mędrków syjonu
  Meczet pewnie już zaminowany."
  =======================

  No własnie, wystarczy taka prowokacja i sie zacznie. Nie sądzę żeby u nas miało dojść rychło do rzezi, najwyżej zamieszki i areszty o 6 rano, nocne wizyty. To ich metody, dyskretniej bez mediów, resztę zrobią na sali sądowej, w celi, system ma swoje liczne narzędzia. Nie będą strzelać na ostro na ulicach, JESZCZE nie. Prędzej nas przymusowo zaszczepią jakimś tam "fenolem" na grypę... Sanepid=NWO każe i basta.
 • Dodatkowe zdjęcia..
  Fotorelacja z ataku na Meczet Al Aksa !
  http://rafzen.wordpress.com/2012/10/07/the-israeli-attack-al-aqsa/
 • @archeo 13:41:58
  Jak chcesz to możesz im nadać prawo własności do tego co jest Twoją własnością. Ale od reszty trzymaj się z daleka.
 • MARSZ NIEPODLEGLOSCI W 14-STKACH
  "Zgromadzeniem publicznym, jest zgrupowanie co najmniej 15 osób w celu wspólnego wyrażenia stanowiska lub w celu wspólnych obrad zorganizowane na otwartej przestrzeni dostępnej dla nieokreślonych imiennie osób (art. 1.1, art.6. 1). Pamiętajmy, że ta granica 15 osób jest ważna - jeśli manifestuje mniej niż 15 osób, to nie jest to zgromadzenie publiczne, czyli nie musimy ubiegać o pozwolenie na organizację takiej manifestacji."

  marsz 14stek po calej Polsce.
 • @all/ najwiekszym naszym wrogiem jest STRACH
  .
  zasada ludzkiej psychologii:
  strach bez planu dzialania paralizuje.
  plan zapobiezenia tragicznej wizji pobudza do dzialania.
 • @Czartoryski 01:55:14
  akurat na fotkach to szkeNAZIole strzelają granatami do grupek, gdzie chyba jest mniej niż 14tu...
 • @sosenkowski 06:54:59
  nie bojmy sie.
  a szkenaziolami musi sie zajac POlskaPOlicja i slePOkuratura, z czego rzadajmy sprawozdania.
 • 11 Listopada
  Ciekawe doniesienia na temat marszu Bula- Komorowskiego...Szykuje sie prowokacja pelna geba.Tak jak, przewidywalem 11 listopada nie bedzie nudno...

  http://wpolityce.pl/dzienniki/blog-stanislawa-zaryna/37948-w-co-gra-prezydent-komorowski-ujawniamy-szczegoly-prezydenckiego-marszu
 • P.T. Autor. Porównanie "sosenkowskiego" idzie w słusznym kierunku, ale za daleko.
  W Polsce, gdzie panuje powszechne zobojętnienie i zdystansowanie - krwawe zamieszki o kontekście religijnym są trudne do zorganizowania. Polacy są z natury narodowymi demokratami i należy z tego wyciągnąć wnioski. Przy pomniku Dmowskiego, do którego dotrze Marsz Niepodległości można i warto zrobić piękną polską kameralną imprezę. Zamówiłem u Witaszka (tego restauratora z Czosnowa, który był posłem Samoobrony) pieczoną świnię nadziewaną kaszą gryczaną na tę okoliczność. Poczęstuję każdego kto weźmie udział w Marszu Niepodległości i będzie chciał chwilę zostać i w dobrym narodowym towarzystwie dobro narodowe skonsumować.
  :)
  W sobotę 10-go i w niedzielę 11-go listopada przy pomniku będzie punkt informacyjny i poczęstunek gorącą herbatą, kawą, wodą z sokiem i barszczem oraz rosołem instant no i z wieprzową kiełbasa z musztardą i chlebem. Tak sobie wyobrażam aspekt cielesny naszego świętowania w ten weekend.
  #
  A w ogóle to się martwię, że dajemy się wkręcić w atmosferę konfliktu i konkurencji z Komorowskim, Radiem Maryja, Tuskiem i PiS-em. To jest zły scenariusz. W mordobiciu jesteśmy słabsi i przegramy. Tak mi wychodzi z chłodnego oszacowania sił i środków.
  +
  Naszą wielką przewagą jest odwołanie się do polskiej kultury - a takim elementem jest nie tylko wyżej opisana polska kuchnia i koleżeńska fajna impreza przy polskiej strawie. O wiele ważniejszym, arcyważnym w ostatnich czasach atrybutem Polaków stał się Krzyż, który 10-go kwietnia 2010 stanął przed pałacem prezydenckim i przeorał świadomość polskiej opinii publicznej. Rok temu sugerowałem Prezesowi Winnickiemu żeby Olbrzymi Krzyż - replika Krzyża z Giewontu był niesiony na czole Marszu Niepodległości. Dodawało by to naszej imprezie wielkiej powagi, wytrącało by argumenty antypolskie Wrogom Marszu. Moje argumenty jednak do przekonania nie trafiły, być może właśnie ta reakcja rozzuchwaliła Wrogów? Ano zobaczymy jaką decyzję w tym roku Prezes Winnicki podejmie? Ja jestem za Krzyżem.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:28:30
  Przypominam tez o 9 listopada....Lewactwo, moze chciec zbeszczescic pomnik Dmowskiego!
 • @Eugeniusz Sendecki 22:28:30
  mój pesymizm bazuje na rozmachu "kolorowej" prowokacji 11-11-11 i przekonaniu, że przygotowany na najgorsze opracowuje oprócz planu B, plan C i D... "Staruch" i wielu liderów kibicowskich już się o tym przekonali, a wszak wobec Narodu Polskiego ich winy są mniejsze niż ministra Gowina i jego "tuskofaszystów" :(((
 • @sosenkowski 06:59:04 - a MYYY? Dlaczego Pan nie miałby razem z resztą Kolegów zrobić czegoś wielkiego tego dnia?
  Czy weźmie Pan udział 10-go listopada 2012 w konstruowaniu repliki Krzyża z Giewontu przy pomniku Dmowskiego? Z nami i innymi uczciwymi ludźmi narodowości polskiej? Ja bardzo Pana proszę o taką pomoc.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:28:30
  My również popieramy aby Krzyż wyznaczał kierunek Marszu Niepodległości, a nie skompromitowani politycy za cudzesy!
  "Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem."
  autor: Adam Mickiewicz
  Czy można do tego coś dodawać lub usuwać ?

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej