Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

wrzuta, czy szansa ???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wczoraj szeroki echem odbiła się informacja, że jest SZANSA na PRAWDĘ, są DOWODY i są ŚWIADKOWIE, którzy są oburzeni kłamstwem ekipy Tuska.

dla wielu osób aktywnie zajmujących się polityką zapaliło się światełko nadziei, że sowieccy "żołnierze wolności" nie wprowadzą totalitaryzmu po wyborach w 2011r, by "faszystowska korporacja Gottwalda" mogła przerobić ten kraj na 15 milionowy rezerwuar taniej siły roboczej bez pracy, bez wolności, bez tożsamości oraz bez historii. o ile generał Petelicki nie blefuje, TO POLACY MAJĄ SZANSĘ!

na co mają szansę? - oczywiście NA PRZYZWOITOŚĆ i PRAWDĘ:
http://wirtualnapolonia.com/2011/07/29/gen-slawomir-petelicki-amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde/
 
- Amerykanie mają klatkę po klatce to, co się stało. Mają wszystkie rozmowy i znają prawdę. Dzisiaj sami dziwią się, dlaczego Polska nie zwraca się do USA o pomoc, a jak zwraca się prokurator, to zostaje natychmiast zawieszony. Raport NATO byłby miażdżący dla tego premiera i rządu, który musiałby się od razu podać do dymisji - powiedział w drugiej części rozmowy z Onet.pl gen. Sławomir Petelicki.
...
Rozpoczęcie konferencji stwierdzeniem, że dysponentem samoloty była kancelaria prezydenta jest mówieniem nieprawdy. Wszyscy pamiętają jak minister Arabski odmawiał samolotu prezydentowi Kaczyńskiemu.


 - niestety, wróble ćwierkają, że sowieckie POmioty szykują w "bolandii" podobną prowokacje vide masoni w Utoya i wszyscy zostaniemy "dla naszego dobra" wkrótce skazani na bezwzględne zwierzchnictwo tysięcy anty-polskich i bezbożnych platformerskich aktywistów - fanatyków manipulacji w "tymczasowych radach kryzysowych".
przypominam, że nachalne przejmowanie mediów
http://www.rp.pl/artykul/561282.html
http://www.parkiet.com/artykul/882979.html
http://www.rp.pl/artykul/9211,681970-Rozmowa-z-Grzegorzem-Hajdarowiczem.html
oraz kosztowne dozbrajanie resortów siłowych, radykalizacja przepisów interwencji i precedensy werbowania prywaciarzy (vide Zubrzycki) do brudnej roboty tylko potwierdzają te straszne prognozy...

obawy Polskich Patriotów uprawdopodabnia także fakt, iż PO+PSL nie rządzi Polską w celu rozwiązywania problemów, ale je nawarstwia i rozdmuchuje, by prowokować do protestów zrozpaczonych Obywateli. konsekwencją tej nieustannej "gry na nosie" i bezczelności najwyraźniej ma być ograniczenie swobód oraz demokracji, a może nawet stan wojenny...

wtedy to DOPIERO wyborcy POznają, co to znaczy być motłochem SKAZANYM na bezdyskusyjne przyjmowanie komentarzy OBWIESZCZAnych przez "namaszczonych komentatorów" ;)))

niestety jest to możliwe ponieważ jeszcze zbyt mało mieszkańców Polski zamiast się rozejrzeć i przejrzeć na oczy gapi się tępo w dno kufla z piwem albo ogłupiający ekran telewizora. niestety jeszcze duży procent Polaków jest zbyt zmęczonych by się zastanowić co się dzieje. absorbuje ich bez reszty coraz bardziej wymagająca i coraz mniej dochodowa codzienna praca, służąca w coraz większym stopniu zaspokajaniu spłat kredytów, które są coraz droższe i droższe...

oczywiście jest prawdopodobieństwo, że komunikat generała Petelickiego, to wrzutka "człowieka USA" w celu mobilizacji elektoratu przeciwko Rosji i jej sojusznikom w Polsce. wtedy to zostaje nam naprawdę tylko i wyłącznie modlitwa albo kufel i nihilizm... sami możemy nie dać rady :(((

KOMENTARZE

 • No cóż, przeznaczenie zaczyna się wypełniać...
  Najbliższe trzy miesiące przejdą do historii Polski jako czas niesłychanej mobilizacji Polaków, w rezultacie której na III RP spadnie smoleńskie tsunami, wywracając do góry nogami dotychczasowe układy.

  III RP odejdzie w nicość...

  Trochę cierpliwości - na wolną Polskę czekamy od 1939 roku - poczekajmy jeszcze parę chwil.
  Serdecznie pozdrawiam
 • wróżka
  A może tak wykonać trochę dobrej roboty na rzecz tego Narodu i państwa z wiarą ,że trzeba mu pomóc bo warto. Tylko wieszczenie ciagle nadchodzących złych wiatrów staje sie nudne i denerwujące. Nie tedy droga i to w okresie przedwyborczym. a może o to chodzi aby bylo źle?
 • Odmawiajcie Różaniec...
  A jak trzeba to wyjść na ulicę.
 • Autor
  A ja temu generałkowi nie wierzę, "chytre i lisie" oczka, niejednoznaczność wypowiedzi, "oślizły" typek z chodowli PRLowskiego wywiadu. Pzdr
 • @Lancelot
  Petelicki nie ma też mojego zaufania. W najlepszym razie chce zrobić karierę polityczną na tej katastrofie.

  Za PRL to należało z systemem walczyć, a nie go wspierać!
 • @Lancelot
  Taaa... Przeczytaj/cie!/, co Petelicki w tym wywiadzie mówi o RadSiku - padniecie...
 • autor
  Jeśli USA są psem, którym macha ogon i ten sam ogon czyni spustoszenia na naszej narodowej niwie, to jakim cudem widzi Pan ratunek w opieraniu się na USA?
  Zaznaczam, że mam Pana za człowieka rozsądnego.
 • Ciekawe co będzie się dziać
  Jak unia się rozpadnie na 2 albo 3 predkości i zamkną granice w angli i innych krajach gdzie emigrują Polacy ?! Módlmy się za rozum i nową Europe bez diabelstwa co kombinuje jak nas otruć chemtrailsami ! Ostatnio nad północną Polską latają jakoś częściej niż kiedyś rozpylając trucizne ! Ciekawe co się stało ? jakieś nowe wytyczne z NWO ? Wszystko w ręku Boga bo to ułuda matrixu oraz Szatana powoduje brak rozumienia rzeczywistości ! Bo rzeczywistość jest bardziej skąplikowana i niesamowita niż nam się wydaje ! Człowiek jest istotą świetlistą posiadającą ducha który wraz z momentem śmierci ciała biologicznego zmienia swoje położenie na inną rzeczywistość ! Przenosi się do innego wymiaru ! Same tajemnice nas otaczają ! Jedną z najwiękrzych jest tajemnica wiary chrześcijańskiej która wywołuje zmiany wewnątrz osobowości człowieka... Czy ludzie od tuska rozumieją te zagadnienia czy to są humanoidy z innego wymiaru ? to też jest tajemnica ! Bo przecież zachowywanie się w ten sposób przez tych humanoidów wskazuje że mogą to być istoty które przybyły z innej rzeczywistośći ! Może oni są pod wpływem działania innej nadistoty która jest zwana często szatanem, a kontrolująca umysły przez zniwolenie rządzami pieniądza i władzy ?! Na to jedyną radą byłby egzorcyzm czyli Duch święty od Jezusa Chrystusa Zbawiciela ! Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR
  "Taaa... Przeczytaj/cie!/, co Petelicki w tym wywiadzie mówi o RadSiku - padniecie..."

  OTÓŻ MÓWI:

  "Jednak wśród rządu jest jedna osoba z której Polacy mogą być dumni, to Radosław Sikorski – prawdziwy mąż stanu."

  I TO GO JEDNOZNACZNIE DYSKREDYTUJE!!!
  Nie można ufać temu wilkowi w owczej skórze!
 • @Krzysztof J. Wojtas
  NIE jest przesłaniem tego artykułu opieranie się na USA, ale wpływ wyznania generała Petelickiego dla upadku skompromitowanego rządu PO+PSL.

  co "USrael" będzie chciał od PiS za wysadzenie tuskofaszystów w niebyt polityczny TO INNA SPRAWA. bo oczywiście zakładam, że PiS będzie beneficjentem przecieków z Pentagonu.

  ps.
  czy nie można przyjąć, że Petelicki jest co prawda darwinistycznym, ale jednak Polskim Patriotą ??? przecież przez kilka wieków zaborów wielu uwikłanych Polaków pracowało gdzieś tam w tle mając Polskę Niepodległą tlącą się niczym światełko w tunelu. czyż Ojciec II.Rp Roman Dmowski nie był aktywnym członkiem Rosyjskiej Dumy przed 1918???
 • @space
  mnie to nie dziwi - generał Petelicki będąc na garnuszku USArmy musi wspierać małżonka Anne Applembaum, ale nie to jest chyba clou tego przesłania. on jako stary lis chyba wie, że niewielu Polaków uwierzy w szczerość jego obowiązków służbowych.

  największe znaczenie ma jego oddziaływanie na te kilkanaście procent NIEZDECYDOWANYCH między PO a PiS. do elektoratu Narodowo Katolickiego, to on chyba nie nadaje....
 • @KOSSOBOR 11:26:34
  Dzień Dobry!
  (chociaż mocno u mnie deszczowy)

  To co Petelicki powiedział o RadSiku nie spowodowało mojego spadnięcia z krzesła (a raczej fotela), bo taka opinia w ustach szanownego wywiadowcy jest oczywista w związku z powiązaniami obu panów z pewną diasporą administracji amerykańskiej.
  Natomiast to co on powiedział w tymże wywiadzie na temat Bula- Komorowskiego wprawia w osłupienie i jest bardzo znamienne- cytuję:
  "Musze (tak napisane w artykule) przyznać, że Bronisław Komorowski bardziej mi się podoba dzięki swoim odważnym i niezależnym od Donalda Tuska decyzjom."- ciekawa opinia!!!!!
  Wnioski z przytoczonego przez Panią fragmentu i tego mojego chyba stawiają sprawę pana Petelickiego we właściwym świetle.
  Nie ufajcie mundurowym (czynnym i byłym), oraz ich agenturze.

  Pozdrawiam Panią:)))

  AdNovum
 • @KOSSOBOR
  Mamy tutaj takiego młodego człowieka od was. Wyszkolimy go i prawidłowoi ożenimy i kiedyś będzie u was rządził.
 • @KOSSOBOR
  O to właśnie chodzi, jak to powinniśmy być Radziowi wdzięczni za jego zasługi, słać go na na drzewo niech gada do dupy bo głowa boli. Pzdr
 • @sosenkowski
  No jak rany!! Niech że Pan za przeproszeniem nie porównuje ch...a z palcem, bo to nieetyczne i nieapetyczne UBeka porównać z Dmowskim. Toż szanowny Pan Roman w grobie aż się wstrząsnął z obrzydzenia napewno. Pzdr
 • @Wiesław P 13:43:45
  Zgadza się!!! Petelicki to taki akrobata "narodowy".

  Pozdrawiam.

  AdNovum
 • @Wiesław P
  Dokładnie tak jest! A tu jeszcze hymny pod adresem rezydenta. Czyli moja analiza była prawidłowa WSIok mu z mordy patrzy i tyle. Prawdę Pałubicki kiedyś powiedział, że w GROMIE był za gienierała burdel i Komusze bagno. Pzdr
 • @BłękitnyOceanistniej
  Nie trudno było zrozumieć poglądy większości komentatorów, którzy powyżej wyrażali swe negatywne oceny Petelickiego i Sikorskiego
  W pełni pod nimi się podpisuję!
  Natomiast przyznaję się, że Pana szanownego nie zrozumiałem.
  O co Panu chodzi?
  Czy jestem jakiś wyjątkowo "niekumaty"?
  Czy Pan tak wyraża swe myśli, żeby po żadnej stronie się nie opowiedzieć?
 • @BłękitnyOceanistniej
  Pan to jednak ma jakiś taki nieco swój własnawy światek...
 • @space
  no właśnie! Czytałem z zainteresowaniem ten wywiad do, właśnie momentu o Sikorskim. Zatkało mnie!
 • @B-town
  Najciekawsze w tym wywiadzie jest to, że tak naprawdę nie wiadomo o co Petelickiemu chodzi. Czy wiadomo, po przeczytaniu tego co on powiedział, po której jest on stronie???
  Przecież podanie informacji głównej o tym, że on wie iż amerykanie mają dowody dotyczące "Katastrofy" tutki, sprzeczne jest z nieukrywaną pochwałą Bula i Zdradka.
  Pytanie wzt. jest takie w co i z kim on obecnie gra???
  I oczywiście pytanie następne: o co toczy się ta gra???
  Okoliczności wskazują na odpowiedź, że po taktycznym sojuszu służb mundurowych i cywilnych następuje rozbrat.

  Pozdrawiam.

  AdNovum
 • @Lancelot
  Tez mu nie wierze,szczegolnie po jego wypowiedziach o Sikorskkim.Cos knuja,moze szykuja Zdradka na prowadzacego
 • @BłękitnyOceanistniej
  No tak, po tym tłumaczeniu na nasze
  z języka "błękitnego oceanu który istnieje" (w skrócie język "boki") ;)))
  to doszło!
 • @Lancelot
  fakt - porównanie Petelickiego z Dmowskim bardzo nietrafne....

  tak więc, skoro wspólnie udało się zakopać nadzieje na "dobrą wolę" generała i jego koszernych sojuszników to mamy "fakt medialny". jeszcze pozostaje kwestia celu - czemu ma służyć ten ten fakt medialny?

  sugeruję wstępnie dwa warianty:

  a/ WSIoki szukają odkupienia w oczach Narodu kosztem kozłów ofiarnych - Donka+Gaasia+Arabskiego (wojna w rodzinie ojców założycieli) ???

  b/ dają Solidarnym adrenalinowego kopa przed 10 sierpnia gdy coś ma się stać (wojna domowa z Obywatelami) ???
 • @Wiesław P
  jeśli Petelicki gra na korzyść Tuska poprzez chwalenie Sikorskiego i Komorowskiego - to nie rozumiem jego logiki - serio...

  prędzej zakładam, że generał tworzy wyłom wśród elektoratu Tuska na którym ma wylądować "golem" u boku "slomianego misia". i jeden i drugi mają jakieś poparcie ze strony "sowieckich faszystów" tj. weteranów resortów PRL, którym może już obrzydło dymanie Polski przez wszystkich chętnych...

  taki duo Radek+Bronek mogą też zgarnąć bierne centrum wyborców dzięki wrzutce Petelickiego - bo to wszak może być uznane za POPsensację w stylu skoku na bin-ladena i przyciągać "gapiów", jak każdy "film akcji" ;)))
 • @sosenkowski
  ONI mają zawsze trzy warianty A, B i zapasowy, dwa pierwsze mogą nie wypalić więc trzeba pomyśleć co na ich miejscu by się zrobiło w wariancie zapasowym. Pzdr
 • "Służby" gorączkowo szukają nowej atrapy
  Ot i cała filozofia. Plajtforma Obywatelska założona w wielkim trudzie przez gen. SB Gromosława Czempińskiego (sam o tym mówił w niedawnym wywiadzie) już się zużyła jako atrapa rzeczywistej władzy. Kiedy wyda się rzeczywisty stan finansów Polski, premier Tusk stanie się najbardziej znienawdzonym człowiekiem w Polsce a Platforma będzie się nadawała na śmietnik. Dlatego gienierały "służb" gorączkowo szukają nowej (najlepiej "Bogoojczyźnianej" ) atrapy, mogącej przedłużyć ich władzę.
  Stąd miłe uśmiechy generała Petelickiego (też nie żołnierza tylko oficera "służb"), który będzie stawał na głowie żeby znaleźć taki prawicowy i katolicki elektorat który dałby się "ożenić" z Rezydentem i Radsikiem, tak aby wszystko pozostało po staremu (po ichniemu), za to z nową atrapą.
 • @Ptasznik z Trotylu
  czyli generał kusi kolejnego nosiciela dowodami przestępstwa Tuska i Rosjan ???

  - ergo - Polacy nadal będą szczęśliwie oddawać budżet i życie na walkę z islamskimi wrogami Izraela, a na dodatek jeszcze bardziej będą nienawidzić Rosji, która spłaciła długi Wielkiej Lichwie i nie ma na nią już żadnego haka.

  czy sojusz Rosji z Polską byłby katastrofalny dla Izraela ???
 • @sosenkowski
  Tusk już wkrótce będzie skończony i nieprzydatny a przecie "dłużej klasztora niż przeora" i nie po to towarzysze czekiści porobili poważne biznesy żeby je utracić wraz z upadkiem wydmuszki , kiedy mogą sobie zrobić nową. Coś takiego jak sojusz Polski z Rosją jest z natury rzeczy niemożliwe bo Rosja nie potrzebuje sojuszników a jedynie wrogów lub wasali (typ turański już ma taką "psyche"). Izrael dobrze o tym wie a ponadto jest tak zadufany w swoją własną hucpę że już się widzi władcą świata. Jakieś "kwity na Tuska" to jest w ogóle "śmiech na sali".
  Wywiady (i gangsterzy) niejednokrotnie same "topią" własnych "zużytych" ludzi po to by zrobiła się kotłowanina i zadyma, w cieniu której można spokojnie przemycić parę wagonów broni lub "prochów".
  Nic nowego.
 • @Ptasznik z Trotylu
  aha - czyli jednak Petelicki zasygnalizował najprawdopodobniej "dowody", a nie dowody.

  czyli nadal nie wiemy, czy oba raporty i śledztwa maskują "rosyjską robotę", czy cudzą na ruskim terenie... czyli będę dręczyć zainteresowanych, aż pękną i machną ręką, a wtedy "huzia na juzia", jak na Pana Andrzeja w Częstochowie :(((
 • @sosenkowski
  Gen. Petelicki gra w swoje gry, trudno zaufać tym z PRL co byli na smyczy Moskwy. Jakoś nie mogę się przełamać. Jakże im lekko przychodzi zmieniać "panów" i płatników.

  "- Amerykanie mają klatkę po klatce to, co się stało. Mają wszystkie rozmowy i znają prawdę. Dzisiaj sami dziwią się, dlaczego Polska nie zwraca się do USA o pomoc, a jak zwraca się prokurator, to zostaje natychmiast zawieszony. Raport NATO byłby miażdżący dla tego premiera i rządu, który musiałby się od razu podać do dymisji - powiedział w drugiej części rozmowy z Onet.pl gen. Sławomir Petelicki."

  Owszem Amerykanie mają faktycznie te dane. Tylko cóż z tego? Po pierwsze nasz nierząd, prokuratura ich nie chce, a PiS jeżeli będzie rządził.... niekonieczne je otrzyma, w tym rzecz. Amerykanie dadzą nam co zechcą i kiedy zechcą. Może to być podrasowane, fałszywe także.

  Nie można ufać Amerykanom, ani innym "sojusznikom". Z Rosją to przynajmniej wiadomo o chodzi - chcą nas wymordować, spalić, a przynajmniej uczynić kolonią. Tu jest sprawa jasna.

  Gen Petelicki byłby wiarygodniejszy bez ZEN=PJN, wolałbym gdyby grał samodzielnie w oparciu o środowiska wojskowe, które przecież zna. Skompromitował się wspieraniem PJN. Czy jest on człowiekiem USA? Owszem TEŻ :):):) podobnie jak bez mała wszyscy łącznie z naszym liderem PwP. Tylko tacy jak ja nie ufają USA i nie wynika to z miłości do Rosji hehehee Wiadomo jakiej chcę Rosji - obszar 100 tys km/kw wokół Moskwy, taka powinna być Rosja i to bez dostępu do morza.
 • @Ptasznik z Trotylu
  Dlatego gdy Tusiek trafi do monitorowanej bezpiecznej celi... he he będzie upadek wydmuszki.

  Ciekawe czy śpi po nocach czy też może przypomina sobie te studiowane przed snem krwawe przewroty w antycznych czasach?
 • to raczej tylko oferta handlowa
  do Amerykanów.
  Niestety ale to ci sami ludzie, te same metody i efekt będzie taki sam.
  Problem polega na tym, że oni nie rozumieją fundamentalnego błędu w swoim postępowaniu. I już nie zrozumieją. I bardzo dobrze.
 • @norwid
  także zauważyłem trwające od kilku lat urabianie POPulacji przez Hollywood. skończyły się sceny Arabów w sandałach i kałachami, a zaczęły się legendy, w których każdy psychol ma tatuaż z Chrystusem, krucyfiksem albo cerkwią... wychodzi przynajmniej kilka filmów rocznie z takimi "czarnymi charakterami" w 3 klasie i jeden z wyższej półki z jakimś modlącym się gangsterem. serio!

  Kampania przeciwko „białym terrorystom” rozpoczęta - w zasadzie jesteśmy już ulokowani w jednej "złej bandzie" z al-kaidą i tysiące kolorowych chłopaczków w USA dorasta do wieku poborowego by na polować na "białych faszystów" za kilka lat:
  http://1.bp.blogspot.com/_Z84PCzWWp6Y/R7OMsLETA6I/AAAAAAAAATQ/cPhdmKoBFxU/s400/American-Flag-%26-Cross.jpg
  http://www.aaanything.net/wp-content/gallery/demotivate-may/fascism_when_fascism_comes_to_america_it_will_be_wrapped_in_the_flag_and_carrying_a_cross_sinclair_lewis.jpg
  ŻYDZI JUŻ HODUJĄ NASZYCH TERMINATORÓW!!!
 • @Wiesław P
  Chodziło mi tylko o trafną wypowiedź, nie proweniencję, którą doskonale znam. Pzdr
 • @Marek Kajdas
  "..Wiadomo jakiej chcę Rosji - obszar 100 tys km/kw wokół Moskwy, taka powinna być Rosja i to bez dostępu do morza..."

  Ja też jestem za tym aby na granicy Polsko - Chińskiej panował spokój, tylko czy się to uda, bez środków nadzwyczajnych??? Pzdr
 • @Wiesław P 07:39:15
  Cytuję: "...grozi kop w ??? przyrodzenie"- i na tyle on zasługuje + kop w d*** dla przywrócenia go do pionu.

  Pozdrawiam.

  AdNovum

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej