Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm.

Nie dam się już nabrać na "pobożność&patriotyzm" tych, którzy "w podzięce" za nasze podatki i głosy wyborcze ulegają sugestiom tych, co im dają... tudzież obiecują więcej dotacji.

Zdecydowanie odrzucam tych, którzy:

 • ani nie potrafią narzucić Polskiego Interesu Narodowego "naszym sojusznikom",
 • ani nie są w stanie ukarać nikczemnych sprzedawczyków gwałcących i okradających od dekad Naszą Ojczyznę,
 • ani nawet nie starają się bronić Świętości Życia Poczętego!

Odmawaim swego poparcia dla ciągle tej samej polityki "interesu narodowego", która z jednej strony nie bierze pod uwagę żadnej możliwości dogadania się z Rosją, a z drugiej bezkrytycznie oddaje pole w każdej dziedzinie Ltwinom i Ukraińcom.

Nie dam się przekonać, że "patrioci&katolicy" Kaczyńskiego słusznie walą nosem w kolano Rosji, w okolicznościach, gdy nawet "nasz dozgonny sojusznik" Izreal dogaduje się z Kremlem zarówno w kwestiach historycznych, jak i gospodarczych... ba! Telewiwa chętnie wskoczyła na nasze miejsce po narzuceniu embarga na Polskie Jabłka :(

https://pl.sputniknews.com/polityka/201802197382490-Rosja-Lawrow-likwidacja-Izrael/

https://pl.sputniknews.com/swiat/201802127328631-sputnik-izrael-rosja-syria-iran/

https://pl.sputniknews.com/swiat/201801307231075-sputnik-rosja-izrael-putin-netanjahu/

http://www.jpost.com/Israel-News/Despite-Syria-Israel-Russia-relations-are-the-warmest-in-history-485062

 

PS.

http://glos.com.pl/Archiwum_nowe/Rok%202006/021/strona/gaz_i_ropa.html

W Kancelarii Premiera Marcinkiewicza(PiS) wyjątkowo silną pozycję zajmował jego doradca Ryszard Schnepf, pełniący funkcję sekretarza stanu ds. międzynarodowych i mający zasadniczy wpływ na obsadę tej części Kancelarii, która jest odpowiedzialna za politykę zagraniczną. M. in. nominatami Schnepfa są dyrektor i zastępca dyrektora departamentu polityki międzynarodowej. Jego związki z Premierem datują się jeszcze z czasów rządu Jerzego Buzka i po dziś dzień Premier publicznie podkreśla, że łączy ich osobista przyjaźń.

KOMENTARZE

 • Główne decyzje w sprawie polityki zagranicznej, gospodarczej, obronnej nie są podejmowane w Polsce!
  W Polsce tylko zaufani i przeszkoleni zarządzający skrzętnie realizują wytyczne.
  Dodając od siebie co poniektórzy gorliwość, czołobitność i nadskakiwanie hegemonowi.
  Bo jak inaczej tłumaczyć ,sponsorowanie Ukrainy kosztem polskich Rodzin!??kosztem polskich szpitali,chorych,emerytów, wiejskich szkół, podwyżki cen dosłownie każdych mediów co pół roku????
  Rosnące obciążenia fiskalne, ZUSowskie, dodatki "za elektromobilność"i wymyślanie coraz bardziej durnych opłat do prądu , gazu itp.Byle wydrzeć więcej!!

  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/nowy-podatek-od-paliwa-ceny-paliw-beda-wyzsze/wecrcsy


  Jak tłumaczyć zaniedbanie totalne Polonii na Ukraine np.
  Polska i Ukraina mają wyznaczone przez diasporę cele do realizowania.
  Ukraina, jest zaoceanicznym cynglem, a my mamy zadbać o dobrostan cyngla, stanowić jego magazyn zaopatrzeniowy.Bez najmniejszego względu na dobro tubylców.

  Żeby ukraińskie mięso armatnie i rodziny które tego mięsa dostarczają nie wyszli na ulice.Dlatego mają przyjeżdżać do Polski, tutaj się uczyć również o bohaterskim Banderze,zarabiać, studiować, leczyć, i dostawać bezzwrotne pożyczki.
  I dlatego diaspora na Ukrainie hoduje banderyzm i oraz pompuje sztuczny patriotyzm na miarę niemiecką /Ukraina ponad wse!!/,przymyka oczy na występy , marsze,coraz liczniejszych ugrupowań nacjonalistycznych , bo to przekierowuje uwagę Ukraińców i stanowi zasłonę dymną, od tego że likwidują i wykupują i wyprzedają im kraj!

  Dlatego pobożne życzenia ,aby zarządzający Polską wcześniej i obecnie /wg profesora Kieżuna- neokolonią/ mieli tylko i wyłącznie przed oczyma dobrostan Polaków, jest trochę na wyrost i tzw. "pobożnym życzeniem"

  Maja wyznaczone całkiem inne zadania.
  Polacy maja żyć na granicy przetrwania .Czasem cos im trzeba dorzucić , żeby nie wyszli masowo na spacer Alejami Jerozolimskimi!
  Żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju jak mawiała R.Beger, Ewa Kopacz/oczywiscie tylko za PO/

  https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/premier-ewa-kopacz-spotkala-sie-z-powstancami-warszawskimi.html
  i pani Premier Szydło!

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Golemy atakują

  W centrum stolicy pojawił się napis dający oręż tym, którzy z determinacją szykują grabież rzekomo utraconego mienia i akurat w marcu czczą rocznicę swych "prześladowań". Przy okazji zaczepia ów bazgroł także o pangermańską-oPOzycję... Dziwne?!? czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej