Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Golemy atakują

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W centrum stolicy pojawił się napis dający oręż tym, którzy z determinacją szykują grabież rzekomo utraconego mienia i akurat w marcu czczą rocznicę swych "prześladowań". Przy okazji zaczepia ów bazgroł także o pangermańską-oPOzycję... Dziwne?!?

Niby nic, ale w kontekście otwartej współpracy szwabsko-aszkeNAZIolskiej na forum globalnym, pojawia się obawa, że dalsze akcje fałszywej flagi będą jeszcze bardziej drastyczne... Desperacja perfidnych graczy wzrosła gdyż zostali już wyraźnie zdemaskowani wieloma DOWODAMI a zwłaszcza:

 • Nie da się już ukryć, że nachalnie nie chcą dopuścić do coraz bardziej prawdopodobnego odrodzenia uPOdlonego od dekad Narodu Polskiego.
 • Nie da się też już zamaskować PRAWDY, że można było w sposób uczciwy i legalny nie pozwalać na degradację Polski zarówno w zakresie demograficzno-gospodarczym jaki i kwestii oddziaływania międzynarodowego.
 • Coraz wyraźniej widać, że POczwarka nędznej kolonii niemieckiej pod kompradorskim nadzorem neokomunistycznych organizacji utrzymywanych głownie za nasze pieniądze nie jest jedyną możliwą dla Polaków opcją.

Mnie osobiście najbardziej rozśmieszył na ww. bazgrole niezdarny dopisek szkalujący totalnie niemiecką partię faszystowską w Polsce

W zasadzie już wiadomo kto będzie głownym beneficjentem takiego "faszystowskiego terroru", a zwłaszcza w kontekście braku koncepcji totalitarnej opozycji na pokojowe metody wygrania najbliższych wyborów  ;))) Co prawda jest kilka tysięcy firm POdwieszonych pod "niemieckie choinki", ale to z pewnością nie da "szetynowcom" elektoratu wystarczającego do obalenia władzy PiS.

Dodatkowo istnieje jeszcze obawa, że PiS przymknie oko na przygotowywanie operacji fałszywej flagi, licząc na wykończenie odrodzającego się anty-giedroyciowego Ruchu Narodowego i poparcie Telewiwy w kwestiach militarno-smoleńskich... Wszak w 2007 roku już to zrobili, tylko dlatego że mogli stracić dopłaty do partyjnego budżetu :(((

Vide: https://crowdmedia.pl/roman-giertych-ujawnia-kulisy-upadku-rzadu-pis/

PS.

Polecam w tym temacie rozważenie bardzo interesujących tez Grzegorza Brauna:

 

KOMENTARZE

 • Autorze
  Renegat Duda spoliczkował Polaków na UW na zamówienie żydów. Duda się kompletnie skompromitował. Nie po raz pierwszy i ostatni. Nic dziwnego ma pochodzenie żydowskie-ukraińskie. Wywodzi się z tzw. Unii Wolności. To skandal! Renegat Andrzej Duda prosi żydów o wybaczenie za Marzec’68 i przeprasza 5 razy za Polaków ? Ten zafałszowany sprzedajny renegat Duda bredzi, jakby rozum stracił, był naćpany lub jakiś pijany czy oszołomiony. W czasie kłamliwego paplania na UW język jemu się łamie, gdyż on zdaje sobie sprawę z tego, że bezczelnie kłamie i pluje na Polaków na zamówienie chciwych żydów. Czy jest czymś szantażowany czy stuknięty ? To oświadczenie cały czas, niestety nie oddaje istoty sprawy. Pod określeniem system żykomunistyczny ukrywa się grabież własności na skalę nieznaną w dziejach ludzkości. Żydzi służący sowietom przede wszystkim okradli Polaków literalnie ze wszystkiego. Mordy dokonywane przez żydów na Polakach były mimo wszystko tylko środkiem do tego celu. Teraz potomkowie ludobójców żydokomunistów "Puławian i Chamów" po tym bełkocie Dudy na UW będą się fałszywie domagać kolejnych "odszkodowań" za ich ucieczkę z PRL-u w obawie ich rozliczenia za żydowskie morderstwa na Polakach w PRL-u w latach 1944-1968:
  Andrzej Duda prosi żydów o wybaczenie za Marzec’68 i przeprasza za Polaków. (Najwidoczniej miał w swojej rodzinie morderców żydów i ma za co przepraszać. Ale powinien wypowiadać się we własnym imieniu i imieniu własnej rodziny - A nie nas Polaków! Następny Łotr prezydent, przypisuje narodowi polskiemu zbrodnie, których nie uczynili! Skandal! Zapomniał założyć jarmułkę. Przemawiał w interesie żydów oraz żydokomuny a nie Polski i Polaków. Bez jarmułki może być bardziej wiarygodny dla różnych mikrocefali i innych użytecznych. Po co płoszyć przed czasem…Przestałeś być moim prezydentem. Toż to wzorowy zdrajca narodu! Sprzedał się jak śmieć! Bilet w jedną stronę do Izraela! Polacy głosujący na ciebie ci tego nie wybacza budyniu tffuu!! Pora na powtórkę z marca 68, tym razem zapakować wszystkich zdrajców i pseudo Polaków którzy służą Izraelowi i Ukrainie.)

  https://www.youtube.com/watch?v=q-mxwZAiYGA  Polecam obejrzeć: Wystąpienie Gołdy Tencer (Dworzec Gdański 8.03.2016) Wystąpieniem Gołdy Tencer rozpoczęło się spotkanie na Dworcu Gdańskim w 48 rocznicę wydarzeń Marca' 68. Dyrektor Teatru Żydowskiego powiedziała m.in.: "Robimy to dla pamięci naszego pokolenia, dla pamięci naszych rodziców, którzy 23 lata po wojnie musieli znowu pakować walizki i wyjeżdżać. (...) To jest moja osobista tragedia: tych, którzy zostali i tych, którzy wyjechali. Chciałabym, aby mówiono o tym w szkołach. Gdy dziś pytamy o pokolenie Marca, to młodzież nie wie o co chodzi.

  https://www.youtube.com/watch?v=qNpg7LDJt7I  Te podłe kłamstwa, bluźnierstwa oraz opluwanie Polaków tego podłego fałszywca A.Dudy to nic innego jak tylko kolejny bezkarny policzek wymierzony w Polaków na tym zafałszowanym wstrętnym anty-polskim widowisku 8 marca 2018r na dziedzińcu UW w Warszawie, urządzonym przez żydowskich anty-polskich renegatów synalków i córy tych morderców "Puławian i Chamów". Duda jak Duda….niczym Bolek….Wszelkie komentarza są zbyteczne, nikt z Polaków nie mówi, już inaczej o tym deklamatorze wierszyków 1-majowych …Musimy się uzbroić w cierpliwość i przy następnych wyborach skosić tego przygłupa,który szkodzi Polsce. Ale takich maliniaków w ekipie rządzącej jest wielu…Wystarczy się przyjrzeć ławom poselskim czy też senatorskim.. szmalcownicy żywcem wyciągnięci z okresu okupacji. Zero patriotyzmu. Podłość goni podłość….Tych uczciwych policzyłby na palcach jednej ręki…Jak długo to jeszcze będzie trwało to niekończące się od 1989 roku do dzisiaj zajadłe atakowanie, bezczelne opluwanie Polaków przez kolejnego żydoukraińskiego renegata A.Dudę, a wcześniej jego kumpli renegatów litwaka Szczynukowicza alias Komorowskiego, syna zbrodniarza z NKWD/UB Stolzmana alias Kwaśniewskiego i tych antypolskich syjonistów i neobanderowców PO-PiS-PSL-SLD podszywających się za "polaków"? Mam dosyć qurwa tych żydowskich zakłamanych "muzeów" w III RP budowanych za ukradzioną forsę Polakom, całej masy cmentarzy żydowskich utrzymywanych za moje pieniądze czyli polskiego podatnika etc. Teraz żydzi na piedestałach władzy w Warszawie przyzwyczajeni do uległości rabowanych Polaków domagają się kolejnego żydowskiego muzeum, aby tam żydzi mogli się spotykać i knuć intrygi przeciw Polakom, radzić jak nas okraść i oczerniać. Rządzące gangi żydowskie w III RP co rusz wprowadzają nowe podatki. Polskie instytucje wodne z ujęciami pitnej wody w całej III RP zostały przymuszone przez żydowskie gangi do przekupczenia za grosze izraelskim złodziejo-spekulantom i wprowadzili podatek od deszczu!!Tak właśnie szarogęsi się żydowska mafia w III RP. Oni teraz nas Polaków gnębią podatkami. Chciwość i bezwzględność żydów jest nie do opisania. Nie mam słów!!
 • Autorze
  Jeden Izraelczyk odpowiada za 9% wszystkich ataków antysemickich w USA w 2017 r. Ruszył właśnie jego proces. Michael Kadar, 19-letni obywatel USA i Izraela został w środę postawiony w stan oskarżenia po tym, jak przedstawiono mu zarzuty dokonania anonimowo mnóstwa antysemickich prowokacji w tym: telefonicznych (fałszywych) ostrzeżeń o bombach w centrach żydowskich, cyberstalkingu, fałszywych zgłoszeń o wziętych zakładnikach. Kadar został oskarżony przez sądy federalne w Georgii, na Florydzie i w Waszyngtonie po przeprowadzeniu dochodzenia w sprawie licznych gróźb skierowanych przeciwko ośrodkom kultury i ważnym organizacjom żydowskim, w tym Lidze Przeciwko Zniesławieniom (ADL) i ambasadzie Izraela w Waszyngtonie. Raport ADL opublikowany we wtorek stanowi, iż młody żyd jest odpowiedzialny za co najmniej 160 (ok. 9 %) przypadków antysemickich ataków w USA w 2017 roku. W oświadczeniu dotyczącym zarzutów przeciwko Kadarowi, dyrektor FBI Christopher Wray powiedział, że nie ma znaczenia, że ​​groźby Kadara były nieprawdziwe, ponieważ strach odczuwany przez ofiary był prawdziwy. W przypadku skazania Kadar może dostać do 20 lat pozbawienia wolności za każde przestępstwo zbrodni nienawiści i maksymalnie 10 lat za każdą groźbę związaną z bombą. Inne przestępstwa są zagrożone karą do 5 lat więzienia. Nie popełniajcie błędu, groźby te były aktami antysemityzmu i zasługują na traktowanie jako zbrodnia nienawiści powiedział w oświadczeniu dyrektor krajowy ADL, Jonathan Greenblatt. Ich celem były instytucje żydowskie, Chciano podsycić strach i niepokój i postawić całą społeczność żydowską w stan gotowości”. Rodzice i prawnicy Kadara nie kwestionowali jego zaangażowania w grożenie bombami, ale twierdzą, że… ma on guza mózgu i niskie IQ. Gdy Kadarowi zaczęła się palić ziemia pod nogami, zbiegł do Izraela. Lecz, co rzadko się zdarza, tamtejsze władze po aresztowaniu go, wydały więźnia Amerykanom.

  za: jta.org

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  Nowy Jork: Aresztowanie żyda, agenta Mossadu, podejrzanego o dokonanie serii antysemickich napisów

  Brooklyn: Żyd-prowokator rozprowadzający ulotki wzywające do "Zabicia wszystkich żydów", oficjalnie oskarżony przez prokuraturę.
  Oskarżono izraelsko-amerykańskiego hakera, który groził zamachami bombowymi żydowskim ośrodkom w USA.
  B’nai B’erith uczy polskiej i amerykańskiej historii.

  Amerykański żyd i obywatel Izraela uznany winnym fałszywego alarmu bombowego.

  Dwóch młodych żydów oskarżonych o podpalenie kościoła w Tabdze.

  Maryland: Nie jeden, a trzech żydów malowało swastyki na żydowskiej szkole i synagodze.

  Izraelski minister odwołał wizytę w Wielkiej Brytanii z obawy przed aresztowaniem za zbrodnie wojenne.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej