Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Riposta żydo-kato-samobójcy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Choć temat jest wybitnie bolesny, to jednak postanowiłem zadrwić z kraśnie oświeconego wszech-rusina, mianującego siebie samego "Rzeczpospolitą" i skrytykować jego niewolniczy pragmatyzm oraz... marzenia o "polskiej republice radzieckiej"

Na wstępie chciałbym podkreślić, że zdanie Rzeczpospoltego nt. Powstania Warszawskiego jest - PARADOKSALNIE tożsame z opinią  Sikorskiego Radosława, którą ten drugi również rozpowszechnia via internet otwarcie i bez kozery:

https://www.wprost.pl/kraj/10067998/Powstanie-Warszawskie-bylo-samoeksterminacja-Internauci-oburzeni-po-wpisach-Radoslawa-Sikorskiego.html

Na fotce powyżej: bliski ideologicznie Rzeczpospolitemu współwyznawca pragmatyzmu i piewca "powstanio-zbrodni" z mażłonką - Anne Applebaum.

Dalej jako żartobliwą polemikę z tezą, że wg. Rzeczpospolitego za masakrą Powstania Warszawskiego stoją żydzi, syjoniści itp. inspirujący do samobójczej walki dziesiątki tysięcy nieświadomych swej bezbronności Polaków napiszę tylko:

W Warszawie nie było syjonistycznego, anglosaskiego żydostwa, więc rzeczywistymi inspiratorami Powstania Warszawskiego nie mogli być oni... No chyba, iż Rzeczpospolity naprawdę podziela zdanie aszkeNAZIoli (takich jak Ci na fotce powyżej;) i uważa mieszkańców ówczesnej Warszawy za "tępych słowiańskich niewolników", którzy bezrefleksyjnie i w dodatku zbiorowo wykonują każdy, nawet najbardziej szalony rozkaz ;)

Na koniec pozwolę sobie zacytować blogera K. Wojtasa, którego trudno oskarżać o "żydo-kato-samobójcyzm":

Natomiast liczy się coś innego. Polacy nie podporządkowali się ustaleniom Trójki!!!
Efektem jest być może to, że rozmawiamy po polsku. Przy błędach dowództwa itd. - ważny jest sam fakt. Także to, że przy iluzorycznej pomocy PW trwało 63 dni.
Właśnie z tych racji - decyzje i ustalenia miały inny wymiar: zaistniały pewne ustępstwa mocarstw i zachowaliśmy pewien zakres niezależności.

W sumie - najbardziej podle zachowała się Anglia.

+++

Polemika do: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/139590,1-sierpnia-1944-roku-syjonistyczna-zbrodnia-na-polakach

KOMENTARZE

 • @
  Komentowałem rewizjonistyczną wywieszkę żydo-Kosiura p.t. „1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach” w dniu 01.08.2017 używając cytaty z jego własnych wypowiedzi.

  Napisałem wtedy:
  Historia pokazuje, że wektory polityki syjonistycznego żydostwa nie zmieniły się od kilku stuleci. W dalszym ciągu jest to ta sama zbrodnicza polityka podboju świata.
  Ich plan jest zawsze ten sam:
  "ZLIKWIDOWAĆ KATOLICKICH BYDLAKÓW"! - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00
  Wg GUSu, Katolicy to 95,5% społeczeństwa polskiego. Dzisiaj ten plan podejmuje żydo-Kosiur. - Zdzich

  Komentarz ten żydo-Kosiur usunął dwa razy i potraktował mnie tym oto wymiotem:
  @Zdzich 09:15:02
  Dziduś, słoneczko,
  już przekonałeś wszystkich, jaka potrafisz być świnią, ale w dniach rocznicy powstania idź zwalić kupę w swojej parafii
  - dziś paszoł won. - Rzeczpospolita 02.08.2017 09:29:36

  Cóż – DEBIL.
 • Nie zaskoczyłeś mnie Sosenkowski
  .
  od początku uważałem, że mam do czynienia z wyjątkowym żydo-katolikiem z naciskiem na ten pierwszy człon. I nawet nie warto się zastanawiać, co w tobie przeważa głupota, czy podłość.
 • Rzeczpospolita@Grupa „D” Departamentu IV MSW do Walki z Kościołem
  DEBIL wybiegł na korytarz i wyzywa wszyskich od głupich!
  :))))))
 • @Zdzich 19:25:13
  Dziduś, słoneczko,
  i bardzo dobrze,
  tu możesz fajdać do woli, pospołu z samym autorem - tworzycie przecież tę samą kloakę.
 • @Rzeczpospolita 19:27:28
  "Bóg jest Prawdą. Kto szuka prawdy, szuka Boga, choćby o tym nie wiedział… Bóg każdego prowadzi jego własną drogą: jedni dochodzą do celu prędzej i łatwiej, inni później i trudniej. Wszystko, co możemy uczynić, jest drobnostką w porównaniu z tym, co otrzymujemy. Ale to niewiele musimy sami zrobić. Przede wszystkim wytrwale modlić się o poznanie właściwej drogi; kiedy się ją dostrzeże, iść bez oporów za natchnieniem łaski. Kto tak postępuje i trwa cierpliwie, nie może powiedzieć, że jego wysiłki są daremne. Nie trzeba tylko wyznaczać Bogu terminów” (Myśli Edyty Stein, ss. 46-47).
 • ja bardzo przepraszam ale
  co jest nie tak w słowach?:

  //Dysponując błędnym rozpoznaniem i 1700 szt. broni, rzucił naszą młodzież na Wehrmacht; Poniósł jedną z największych klęsk w naszej historii (...) Młodzież myślała, że idzie po zwycięstwo a nie po honorową śmierć. Uważam, że samobójstwo każdy powinien popełniać na własny rachunek” //

  Sikorski powiedział (a raczej napisał ) dokładnie to co o tej bolesnej sprawie sądzi większość przyzwoitych ludzi.Nie wykluczam że wypowiedź nacelowana była na skupienie wokół swej żałosnej osoby nieco sympatii.
  Niejaki K.Wojtas stwierdził:

  //Natomiast liczy się coś innego. Polacy nie podporządkowali się ustaleniom Trójki!!! //

  Jasne kurwa! 200.000 trupów i rozpierdzielone miasto to jeszcze nie TO bo liczy się COŚ INNEGO
  Pan Wojtas dokonuje rzeczy obrzydliwej.Stara się odpowiedzialność za największą narodową tragedię przesunąć w stronę warszawskiej młodzieży.A przecież to nie byli jacyś "Polacy" to była ARMIA.Krajowa zresztą,a armia nie kieruje się emocjami a suchą logiką swojego sztabu przywódczego.Jest rozkaz do ataku to atakuje jest rozkaz nie strzelać to nie strzela.
 • @Rzeczpospolita 19:36:14
  Specjalnie dla Drogiego Rodaka wyznam szczerze, iż inspiruje mnie Święta Edyta Stein, choć bliżej mi mentalnie do Jędrusia Duszochwata. Dla ułatwienia dodam, że Św. Edyta wychowywała się w środowisku wierzących, ale nie ortodoksyjnych Żydów. Z mamą i rodzeństwem modliła się nie po hebrajsku, lecz po niemiecku.
  http://bezale.pl/wp-content/uploads/2017/05/zydowka_ateistka_swieta-Edyta-Stein.jpg
  http://mateusz.pl/czytelnia/lm-rozum-przez-krzyz.htm
 • @Zdzich 19:33:16
  8-))))))
  pzdr.
 • @ikulalibal 20:07:41
  Powstanie Wielkopolskie, Wojna Polsko-Bolszewicka 1920r, Kampania 1939r też przyniosły straty... i co?
 • @sosenkowski 20:34:31
  //Powstanie Wielkopolskie, Wojna Polsko-Bolszewicka 1920r, Kampania 1939r też przyniosły straty... i co?//

  I gówno.Wspomniane przedsięwzięcia nie były przegrane już z założenia.
 • @ikulalibal 20:39:03
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_praskie
  Powstanie praskie (czes. Pražské povstání) – powstanie ludności Pragi przeciw administracji niemieckiej, stacjonującymi w mieście wojskami niemieckimi oraz kolaboracyjnemu rządowi i administracji czeskiej trwające od 5 do 9 maja 1945 roku. Powstanie praskie było częścią powstania majowego ludu czeskiego i było związane z radziecką operacją praską. Powstanie zakończyło się zwycięstwem Czechów i kapitulacją wojsk niemieckich w Pradze.
 • @sosenkowski 20:47:13
  to praskie powstanie nie zakończyło się masakrą tylko dlatego że były tam wojska Własowa które wsparły Czechów ... i nie czytaj, a tym bardziej nie cytuj kłamliwej wikipedii
 • @ikulalibal 20:39:03
  23 sierpnia 1944 – wybuchło powstanie w Bukareszcie, w wyniku którego obalono Antonescu.
 • @Drab61 21:13:33
  Wydaje mi się, że na tyle znam historię, iż wiem gdzie wiki kłamie. Całkowite negowanie wikipedii... to jakieś takie talmudyczne podejście ;)
 • Skąd usłyszymy pierwsze WYCIE ?
  Zagadka
  Skąd usłyszymy pierwsze WYCIE ?
  1 Czerska ?
  2 Wiertnicza ?
  3 Portalowe histeryki ?

  https://pbs.twimg.com/media/DGPvwnXWsAA4Ndx.jpg
 • @Husky 21:24:22
  O tym, co zrobili kibice Legii, będzie głośno na świecie!

  Poruszająca oprawa kibiców Legii o Powstaniu Warszawskim. Wspomnieli o mordowanych dzieciach
  Kibice Legii Warszawa zaprezentowali podczas środowego meczu Ligi Mistrzów z kazachską FK Astaną poruszającą oprawę wspominającą Powstanie Warszawskie i mordowane w jego trakcie dzieci. Jej echa już rozchodzą się w Internecie.

  https://i.wpimg.pl/680x/storage2.sportowefakty.pl.sds.o2.pl/sg_specialteaser_h/59822332548d15_97534189.jpg


  "Podczas Powstania Warszawskiego Niemcy zamordowali 160 tysięcy osób. Tysiące z nich stanowiły dzieci" - to główny napis oprawy.

  Widać na niej również przerażone dziecko - uczestnika powstania - w polskim mundurze, do którego skroni pistolet przystawia nazistowski żołnierz.

  Tło stanowi z kolei kartoniada tworząca polską flagę z datą "1944" - rokiem wybuchu Powstania Warszawskiego.

  Całość wywołuje ogromne wrażenie. W Internecie nie brakuje komentarzy wzruszonych osób, którzy doceniającą postawę kibiców. Pochwalił ich m.in. wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki.

  Oprawa została pokazana przy okazji meczu Legii z Astaną w ramach III rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

  https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/702426/poruszajaca-oprawa-kibicow-legii-o-powstaniu-warszawskim-wspomnieli-o-mordowanyc

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej