Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Co wykurzyło Małgosię?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdy znana z Bogo-Ojczyźnianego podejścia i pokory Małgorzata Sadurska opuściła kancelarię Dudy, to nikt nie postawił tezy, że wykurzył ją "smolarowy smród"... Wszystkie media nie drążyły zbytnio tej kwestii.

Ze swej strony mogę jedynie potwierdzić, iż do tej pory w Puławach Posłanka PiS miała opinię uczciwej i skromnej osoby. Nie wykorzystywała merkantylnie swej Pobożności, tak jak np. jej konkurent Włodzimierz Karpiński, który w dzień najbardziej katastrofalnych dla Polski wyborów starał się "zaliczyć z rodziną" jak największą ilość mszy św. i ostentacyjnie prosił pod Kościołami Puławskimi o POparcie ;)

Pani Małgosia była wierna PiS i w najtrudniejszych dla tej partii okresach trwała na stanowisku, klepiąc biedę w swym biurze poselskim, gdy POlitycy dorabiali się "władz szerokich i miejsc wyskich". Nie załamała się po 2010r i dzielnie uczestniczyła w wielu inicjatywach społecznych, ściągających na jej głowę grad oskarżeń o "szerzenie ciemnogrodu" i "kato-talibanizm" - vide:

Wobec powyższych faktów nasuwają się następujące pytania:

 • W jakich okolicznościach Szefowa Kancelarii Prezydenta podjęła decyzję nt. ucieczki od Dudy?
 • Czy bardzo intratna posada w PZU za 90tys. / m-c dla ubogiej dotychcas posłanki, to próba zamknięcia ust?
 • Czy Pani Małgosia zdaje sobie sprawę, że zawiść z powodu jej zarobków w PZU pozbawi ją ponad 50% jej dotychczasowych wyborców?
 • Czy Posłance Sadurskiej grozi niebezpieczeństwo, gdy zacznie mówić prawdę nt. kulisów pracy u Dudy?

Zakładam, że jej dotychczasowe życie nie było grą pod publiczkę i liczę na jej szczerość oraz uczciwość. Może gdy więcej osób zacznie ją otwarcie pytać o motywy odejścia, to dowiemy się wkrótce "o-co-kaman"???

KOMENTARZE

 • Była szefowa kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy, Małgorzata Sadurska nie zarobiła na razie w PZU ani grosza – ustalili dziennik
  miała tam liczyć na co najmniej 90 tysięcy złotych miesięcznie.

  Małgorzata Sadurska nie dostaje tych pieniędzy, bo jak poinformował nas rzecznik prasowy PZU Marek Baran, zrezygnowała z pobierania tego sowitego wynagrodzenia do czasu wprowadzenia w spółce zasad tak zwanej nowej ustawy kominowej.

  Te przepisy mają ściąć wynagrodzenia osób zarządzających największym polskim ubezpieczycielem. Prawdopodobnie wejdą w tej firmie w życie w ciągu najbliższych tygodni - słychać w spółce.

  Widać, że medialna burza dotycząca olbrzymich zarobków byłej szefowej prezydenckiej kancelarii, która nagle trafiła do państwowego biznesu, podziałała.

  Po miesiącu naciskania, PZU ujawniło także zakres obowiązków Sadurskiej w zarządzie. Odpowiada ona za biuro nieruchomości, bankowe ubezpieczenia (bancassurance), współpracę z innymi państwowymi spółkami, a wkrótce ma objąć także nadzór nad zagranicznymi biznesami PZU, czyli głównie należącymi do grupy firmami ubezpieczeniowymi na Ukrainie, Litwie, Łotwie, w Szwecji i Rumunii.  PZU: Małgorzata Sadurska nie zarabia 90 tys. zł miesięcznie

  Rzecznik PZU w rozmowie z PAP podkreślił, że nie wypowiada się na temat wynagrodzeń w firmie. Zapewnił jednak, że informacje medialne sugerujące jakoby Sadurska miałaby za swoją pracę otrzymywać 90 tys. zł są nieprawdziwe.

  "Małgorzata Sadurska, członek zarządów PZU SA i PZU Życie SA, będzie pobierała wynagrodzenie wg. zasad ustalonych w nowej tzw. ustawie kominowej; jego wysokość określi rada nadzorcza spółek, w uchwale, nad którą pracuje" - powiedział rzecznik.

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/PZU-Malgorzata-Sadurska-nie-zarabia-90-tys-zl-miesiecznie-3718332.html
 • @Husky 09:57:11
  OK. Ale w Puławach, tzw. POspólstwo już ją znienawidziło z całą swą typową zawiścią.
 • a może
  ...może pani Małgosia "dowiedziała się" w końcu, że PAD pochodzi z Unii Wolności :))))))))
 • @Husky 09:57:11 chcesz powiedzieć, że
  W pisowskim zakładzie ubezpieczeń pracuje się za "co łaska"?
 • Nie róbcie z niej cnotliwej Zuzanny
  Nie wiedziała do kogo idzie na służbę?
  Jeśli nie to jest tylko głupią żydo-katoliczką, a jeśli wiedziała, to antypolską szują.

  https://programwps.files.wordpress.com/2017/07/15380_426085684208064_8509448374690066484_n.jpg
 • @Rzeczpospolita 10:41:57
  To, że Duda popiera okupację Palestyny nie musi czynić z jego współpracowników ludobójców.... To naganne, że każdy polityk w bolandii musi całować stopy aszkeNAZIoli ale nie o tym jest ten wpis.
 • @sosenkowski 10:23:49
  Wedle prawa - chyba w każdym państwie - udział w grupie przestępczej jest karalny - wysokość kary jest proporcjonalna do udziału w przestępstwie.

  Gdyby współpracownicy Maliniaka byli zmuszeni do tej współpracy, byliby niewinni. Współpracują dobrowolnie, a więc tak jak on ponoszą współodpowiedzialność za przestępstwa.
  (Tu nie chodzi tylko o Palestynę, ale przede wszystkim o działanie na szkodę Polski i Polaków.)

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej