Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Wielka Polska już ZGINĘŁA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tu będą tylko urzędowi nadzorcy, skoligacone z nimi firmy utrzymujące się ze zleceń budżetowych, ich najemna ochrona oraz drobniutki plankton gospodarczy... w tym prostytuujące się partnerki i dzieci milionów emigrantów zarobkowych.

Od kiedy UWistowski lokaj Duda stał się wspólczesnym Hansem Frankiem (wg ojca Kazimiery Szczuki - 100% Sefardyjczyk) Generalnej Guberni już wiadomo, że nasi aszkeNAZIstowscy nadzorcy pod niemieckim protektoratem nie pozwolą na DALSZĄ PRÓBĘ restytucji Państwa Polskiego...

 • PiS chciał współpracować pokojowo zarówno z Unią Europejską, jak i agresywnymi mniejszościami okupującymi kluczowe instytucje III.RP...
 • Metodami demokratycznymi chciał odzyskać media, sądy, resorty siłowe w tym armię...
 • PiS próbował zatrzymać choć część udręczonych Polaków zachętą do zakładania rodzin nad Wisłą i rozmnażania się bez obaw o jutro...
 • PiS ślamazarnie reagował, a w zasadzie tolerował terrorystyczne groźby i burdy na ulicach organizowane przez Szetynowców...
 • PiS nawet zezwolił na dalsze mordowanie noworodków w komercyjnych zakładach aborcyjnych...

Niesty, MIMO WSZYSTKO - nie udało się URATOWAĆ POLSKI - po powrocie do UWistowskich korzeni Kornhausera-Dudy następił KONIEC :(

 

PS.

Niniejszy wpis to jedynie wyraz rozpaczy Polaka Katolika, który nie stanowi wezwania do naśladowania metod Ryszarda Cyby.

Aktualnie i tak dzięki kolejnym filmom aszkeNAZIolskim cały tzw. "świat demokratyczny" traktuje SSowiecki terror na ziemiach Polskich, jako "usprawiedliowne etycznie" narzędzie cywilizowania "dzikich antysemitów" i "konieczność dziejową" w celu organizacji "państwa prawa" nad Wisłą. Nikt teraz nie kiwnie nawet palcem, gdy będą nas pacyfikować amerykańskie czołgi wspierane banderowskimi einsatztruppen - już "baumanowskie plemie" o to zadba :(

KOMENTARZE

 • Cokolwiek nie zrobi Rząd, będzie to łamanie prawa. Stara, komunistyczna taktyka.
  Cokolwiek nie zrobi Rząd, będzie to łamanie prawa. Stara, komunistyczna taktyka. Aż dziw bierze, że do tej pory obowiązuje. To, że Naród chce to zmienić, zawdzięczają sobie. Swojej bucie, arogancji, rażącej niesprawiedliwości, chamstwie. Niech nie mają do nikogo pretensji. Słowo przepraszam nic nie zmieni, a to dlatego, że jest nieszczere. W ustawie tylko dopiszcie ławę przysięgłych na wzór USA czyli losowo z praw jazdy pomiędzy niekaranymi i zdrowymi psychicznie (bez możliwości odmowy), wyrok 9/12 ławników a w przypadku morderstw 12/12, no i precedens. Nasze państwo na sądownictwo wydaje ok.3,5 mld zł rocznie! Problemem jest oszacowanie strat dla państwa powodowanych przez sądy! Polska posiada najwięcej sędziów w odniesieniu do Europy! Sędzia czy prokurator w USA złapany na prowadzeniu pod alkoholem idzie do aresztu, a za kilka dni przestaje być sędzią, prokuratorem. Polacy nie dajcie się wpuszczać w dyskusje o sądownictwie, nie brudźcie się szambem w "książęcej kaście zamkniętej"jak to nazwała wybitna członkini książęcej kasty chazarska ropucha i alkoholiczka Gersdorf..Szczyt absurdów! "W Sądzie Najwyższym na każdym piętrze zatrudniona jest 'herbaciarka'"..Okazuje się, że z wymiarem sprawiedliwości są związane absurdy, o jakich parafrazując klasyka nie śniło się filozofom. Jeśli wierzyć doniesieniom użytkowników Twittera, Sąd Najwyższy stawiał na zatrudnianie ludzi na bardzo wyszukanych, ściśle sprofilowanych stanowiskach. W SN na każdym piętrze zatrudniona jest "herbaciarka" czyli osoba która zajmuje się tylko i wyłącznie robieniem kawy i herbaty dla sędziów napisał na swoim profilu na Twitterze były parlamentarzysta Krzysztof Bosak. Och, bo to już jest książęca kasta. Wymagania Rzeplińskiego przestają dziwić. Takie "herbaciarki" i "POdręczne", znajdowały się od komitetu powiatowego PZPR ...wzwyż! A może także w ramach swych obowiązków ona robi tym najwyższym sędziom loda? Oj powodzi się tej specjalnej książęcej kaście. Poczytajcie także za ile robili sobie tam toalety, np. jeden mały kibelek + kabina itp. 160000 zł!. można? można! Jeden sędzia w ramach myśliwskich pasji kupił sobie karabin maszynowy. Majstersztyk w motywacji, że przecież można strzelać z niego także pociskami pojedynczo. No jakoś przecież musi funkcjonować dwór złotej Księżnej. Juncker to przyjął do roboty takiego rudego lokaja, do zakładania mu marynarki. Takie informacje powinno się prezentować w TVP non stop, niech ludzie się dowiedzą co tam się na ich koszt dzieje, epoka feudalna !

  kula Lis 67
 • Adminie wybacz - Polonez "Pożegnanie ojczyzny" Ogińskiego tu nie pasuje
  Polecam: Irydion - "Dni dla których milczenie tylko"
  https://www.youtube.com/watch?v=4wvmplwc7TQ
  ...To właśnie wtedy semicki chwast
  Podniósł się, by zniszczyć nas
  By do końca zniewolić nasz Kraj
  To właśnie wtedy w plecy cios
  Miał zdławić polskiej dumy głos
  Żydowskim kłamstwem stając się...
 • 1* - Panie Sosenkowski, Pan niczego w polityce nie rozumie
  Może zbyt mało modłów w intencji oświecenia kieruje Pan do Opaczności (przez "cz" - to nie błąd, to celowe).

  Tak jak znakomita większość Pan także nie rozumie w czym rzecz.
  Ani Duda nie występuje przeciw Kaczyńskiemu, ani PO - oni działają na rzecz wspólnego żydowskiego interesu, który na skutek błędu Kaczyńskiego mógłby być dla nich wszystkich niekorzystny.
  To jest nie mniej ni więcej tylko prostowanie tegoż błędu.

  Niestety, nikt w porę nie zauważył, że J.Kaczyński popełnił błąd dążąc do umocnienia swojej władzy. Stąd powszechne aj waj we wszystkich żydowskich środowiskach, żydo-katolickiego Kościoła nie wyłączając. Także żydowskie reżimy Zachodu, łącznie z USA, żądają likwidacji tegoż błędu.

  Otóż, nie może być tak, żeby minister dobierał sobie sędziów. A co będzie w sytuacji, gdyby któreś przyszłe wybory wygrałaby partia podobna np. do Samoobrony, a więc nie powiązana z żydostwem i nie chroniąca ich interesów? I właśnie z tego powodu połączone "ponad podziałami" (pozornymi podziałami) żydowskie siły zwarły szeregi i błąd naprawią.
  To wszystko.

  Sądownictwo w każdym żydowskim reżimie jest umocowane ponad prawem (wprowadzony ustawą z 1986r. po spotkaniu Jaruzelski-Rockefeller w 1985, TK, który nie pochodzi z wyborów może w IIIRP zablokować każdą ustawę), a więc nie zależy od władz politycznych wyłonionych w wyborach, znajduje się w wyłącznej gestii żydostwa i ma ochraniać ich interesy polityczne i gospodarcze.
 • @sosenkowsk....Wielka Polska już ZGINĘŁA...
  Czyżbyś miał na myśli Lechistan?

  Przecież w tzw. historii pisanej tzw. Polska nigdy nie była WIELKA.

  Wielka to była RZECZPOSPOLITA....

  Właściwie to Białorusini i Ukraińcy mają większe prawa - terytorialnie i demograficznie- czuć się spadkobiercami państwowości rzeczpospolitańskiej niż potomkowie szlachty spiskującej np. z katolickimi Szwedami.
 • @Zbigniew Jacniacki 12:49:39
  "katoliccy Szwedzi" to oksymoron: https://sjp.pl/oksymoron
 • @Rzeczpospolita 12:09:03
  Jeśli kiedykolwiek zdarzyło się albo zdarzy aby minister dobierał sędziów, to był tudzież byłby ideał wg. Rzeczpospolitego?
  PS.
  Co to jest "gestia żydostwa", jaki to urząd lub instytucja?
 • @sosenkowski 13:31:14
  Od końca:

  - w "gestii ..." - w dyspozycji, we władaniu, itp.,

  - "gdyby minister dobierał sędziów" - niestety, nie ma idealnych rozwiązań, można jedynie do ideału się zbliżać.
  O wiele lepiej byłoby (oczywiście nie teraz, nie w żydowskim reżimie), gdyby weszła ustawa w/g PiS, że sędziów dobiera minister, ponieważ - mam nadzieję - uda się kiedyś powierzyć władzę przedstawicielom narodu polskiego - oczywiście zakładam, że będzie to władza oświecona (a dyktatura, demokracja - to na prawdę bez znaczenia).
 • @sosenkowski 13:24:23... "katoliccy Szwedzi" to oksymoron....
  Kiedyś to nie był oksymoron:

  Zygmunt III Waza, szw. Sigismund, (ur. 20 czerwca 1566 w Gripsholm, zm. 30 kwietnia 1632 w Warszawie) – król Polski i wielki książę litewski w latach 1587–1632 oraz król Szwecji (panował w latach 1592–1599, zachował tytuł do śmierci w 1632) z dynastii Wazów. W latach 1599-1599 głowa unii polsko-szwedzkiej. Syn króla szwedzkiego Jana III Wazy i królewny polskiej Katarzyny Jagiellonki, po kądzieli wnuk króla Zygmunta Starego i królowej Bony. Ojciec królów polskich Władysława IV i Jana Kazimierza.
 • @Zbigniew Jacniacki 14:40:58
  Zygmunt III Waza został wybrany w 1587 na króla Polski, w Szwecji był zwalczany ze względu na wyznanie katolickie i w 1599 pozbawiony korony na rzecz stryja – Karola IX Sudermańskiego. Jednak synowie Zygmunta Władysław IV i Jan II Kazimierz panujący w Polsce używali nadal tytułów królów Szwecji, co było jedną z przyczyn wojen polsko-szwedzkich w XVII wieku.
 • @Rzeczpospolita 14:27:38
  Żeby wiedzieć co oznacza "gestia", nie trzeba mieć doktoratu, tak jak Szanowny Interlokutor... Pytam gdzie to żydostwo jest? W Agorze SA, Fundacji Batorego, synagogach?
 • @sosenkowski 14:58:26
  Ja jestem tylko prostym inżynierem.

  "Gdzie to żydostwo jest?" - To trzeba byłoby napisać książkę, nie da się odpowiedzieć komentarzem.

  Jest to jednak problem bardzo istotny dla bytu naszego narodu i państwa skoro w „Przestrogach dla Polski” autor Stanisław Staszic, rok 1789 (zwracam uwagę na datę) pisał:

  „Żydzi po całej Polsce rozsypani, wszędzie z swym duchem wyłączności z naszym ludem pomieszani, nie tylko zaplugawią cały naród, zaplugawią cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawią w Europie na pośmiewisko i wzgardę.”
  (polecam tę książkę - napisał ją ksiądz)

  Inna pozycja:
  „Zarys gospodarczych dziejów Polski” – prof. J. Rutkowski 1923 r.

  "W XVII w. życie gospodarcze w Polsce znajdowało się całkowicie w rękach Żydów. Nic, więc dziwnego, że chory organizm gospodarczy bronił się przed lichwą rekordowo szybką dewaluacją pieniądza. Od 1500 r. w ciągu 200 lat polski grosz zdewaluował się 17-krotnie."

  Nie można się więc dziwić, że jeszcze za życia króla Jana III Sobieskiego zniknęła zwycięska armia spod Wiednia. A zabory były tuż, tuż.
  ______________________

  Polecam także książki A.Siwaka dotyczą lat PRL 1944-89.

  Z własnego przykładu:
  1. W 2010r. próbowałem wystartować w wyborach prezydenckich (nie jestem jednak idiotą, który myślał o wygranej), chcieliśmy skorzystać z przysługującej reklamy telewizyjnej dla prezentacji narodowych poglądów. Zostaliśmy wyeliminowani w dziecinnie prosty sposób: PKW orzekła, że część podpisów ma wady adresowe, przy czym nie wpuszczono szefa mojego komitetu na liczenie i sprawdzanie list z podpisami, co jest sprzeczne z prawem. Skarga złożona w trybie wyborczym do SN do dzisiaj nie doczekała się odpowiedzi.

  2. W tym samy 2010r. brałem udział w wyborach samorządowych. W jednej z komisji otrzymałem tylko jeden głos. Znajome małżeństwo było tym faktem zdziwione, ponieważ oboje na mnie głosowali. (Te wybory były rekordowe - w całym kraju było aż 8 mln głosów nie ważnych.)
  Miejscowe żydostwo ściągnęło nawet TV24 - no, bo jak to, antysemita ośmiela się kandydować w wyborach. Film pod linkiem:
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

  A więc, "Gdzie to żydostwo jest?" - proszę przeczytać świetna książkę H.Forda (ten od samochodów Ford i taśmy produkcyjnej) "Międzynarodowy Żyd".
 • @Rzeczpospolita 20:51:01
  Dziękuję za brak utyskiwania na KRK i potwierdzenie drastycznych faktów dot. śmierci politycznej w Bolandii.
 • Polska jeszcze nie zgineła.
  Ale może ! Po prostu Polacy musza się zmienić, ustalić priorytety, zewrzeć szeregi, tępić żydów i działać jak żydzi.

  Żydzi są wszędzie, w kierowniczych strukturach rządu, byli w czasach Moczara, Gierka, Mazowieckiego, w PO, PiS-e, Kodzie i będą w strukturach kolejnych. Tak jest nie tylko w Polsce, ale w USA, Francji , Holandii, Niemczech na Ukrainie, nawet Afryce o ile mają tam interesy np kopalnie diamentów.

  Niestety Żydów należy wyrugować z przestrzeni politycznej Państwa. Nie chodzi o ich fizyczną likwidację. Polską powinni rządzić Polacy, którzy są wstanie udowodnić swoje pochodzenie z tych ziem (nie ukrainny) przynajmniej do 4-5 pokoleń w tył. Posiadać jedno obywatelstwo, i narodowość, żadnych emigrantów.

  Polacy jak żydzi powinni być solidarni, nie dopuszczać obcych do swoich interesów i planów. Planowanie i kierunki polityki winny być wyznaczone na 50-100 lat i więcej. A nie jak dotychczas co 4-5 lat , zmiana rządu i nowe koncepcje polityczne, nowi wrogowie nowi sojusznicy.

  Polska płynie po morzu polityki, gdzie każdy warchoł z koncepcją dorywa się do steru i płynie w innym kierunku. Dokąd więc dotrze, gdzie zmierza ? Do katastrofy ! W Polsce trzeba zmienić całkowicie mentalność społeczną, łapowników i zdrajców karać z pełna surowością prawa. Jest taki przepis DZIAŁALNOŚĆ NA SZKODĘ PAŃSTWA, - od półwieku nikt z tego paragrafu nie był sądzony w Polsce.

  Po prostu albo wszyscy zmądrzeją, albo niedługo będziemy fetować wielką stypą upadłość III RP.

  Może później znowu ktoś nam zwróci naszą ojczyznę, tak jak zrobił Napoleon, mocarstwa Ententy, czy Stalin.

  III wojna światowa blisko, chcą tego amerykanie, chce tego Rosja.
 • @sosenkowski 14:58:26
  Pytasz "Gdzie to Żyndostwo jest ?" Wszędzie....

  Flaki się przewracają jak minister obrony Macierewicz paraduje w żydowskiej mycy.

  https://drive.google.com/open?id=0B96vnKchyCciQWRDc2FuMG5ZSVU

  Jak żydzi zbezcześcili godło Polski wobec Polaka, który oddaje honory pejsatym

  https://drive.google.com/open?id=0B96vnKchyCciME82YUpiVnlJdlk

  Flaki wywracają się katolikowi, jak mój Papież całuje żydów po rękach.

  https://drive.google.com/open?id=0B96vnKchyCciOHlmTk9nT0RHRTg

  A widział Pan chociaż raz żyd ucałował papieża w rękę, może chociaż kobietę, może komuś oddał hołd, uchylił kapelusza, zdjął jarmułkę ?
 • @Fischer 23:20:25
  Właśnie po tym poznać złego: potrafi udawać, wszystko oprócz pokory... To najprostsze dawanie świadectwa - Katolik uniżając się odprawia skuteczny egzorcyzm wobec tego przed kim się upokarza. Na tym właśnie polega Nasze Wyznanie, żeby całować aszkeNAZIola okazując mu miłosierdzie i jednocześnie mówić mu prosto w twarz kiedy jest manifestacją złego. TO CHRZEŚCIJAŃSTWO! Za to nienawidzą nas też Nacjonaliści w rycie pogańskim (vide Kosiur) i oni najprawdopodobniej będą wkrótce naszymi oprawcami - taki jest właśnie rechot złego :(
 • @Fischer 23:20:25
  //A widział Pan chociaż raz żyd ucałowałA widział Pan chociaż raz żyd ucałował papieża w rękę, może chociaż kobietę, może komuś oddał hołd, uchylił kapelusza, zdjął jarmułkę ?//

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/f6/b5/f3/f6b5f3e822ecadd2db543e9d11ce54b0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej