Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Pudzianowski vs. lewackie-hejty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

kolejna ofiara oszołomów żerujących na naszych karkach podnosi głowę :))) - w tej walce nasz NAJGROŹNIEJSZY wróg tkwi za naszymi plecami i to na nasz koszt – islam jest jeszcze u nas niegroźny… a przynajmniej na razie ;)))

Pudzian ma rację, ale najpierw trzeba przejąć prokuratury i sądy z rąk aszkeNAZIstów i ich najemnych pachołów, by wygrać Polskę!!!

Mariusz Pudzianowski: Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować, a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm.

Skierowaliście w moją stronę topór wojenny droga fundacjo, ale moja artyleria w postaci Narodu Polskiego jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam. Polska górą! Mariusz Pudzianowski!!
Polacy pokażcie siłę i dajcie dalej to!!

Zakompleksiona, sfrustrowana kobieta szkodząca normalnym ludziom. Joanna Grabarczyk z „Hejtstop” za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni. Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować, a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm. Polacy mają prawo wyrażać sprzeciw przeciwko wciskanym nam obcych kulturowo imigrantom, którzy między innymi terroryzują kierowców. Nikt nie ma prawa nam tego zabraniać, ani nas straszyć konsekwencjami. Żaden systemowy „hejtstop” i jego marionetki. Zapraszam panią do rozmowy w tej sprawie. Ja jestem bardzo chętny do wymiany zdań, propozycja już padła ze strony Polsat, ale z waszej strony nie ma chęci do konwersacji.

za to właśnie hejtstop prześladuje Pudziana:

 

 

KOMENTARZE

 • @@@!
  Ja już dałem odpowiednio popalić tym żydolewackim śmieciom oj dałem na ich adresy mailowe. Tej żydolewackiej V kolumnie.
 • kłoda
  Posiada wieloletnie doświadczenie z zarządzaniem projektami przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Od zawsze związana z Projekt: Polska.
  Prywatnie miłośniczka późnego wstawania i nowinek technologicznych.

  Co ciekawe, “Hejtstop” w przeszłości promowała między innymi Platforma Obywatelska z Ewą Kopacz na czele. Jak wiadomo, to właśnie PO zdecydowała o przyjęciu uchodźców do Polski.
  A tate to Cezary ?
 • @kfakfa 08:47:10 tak Cezary, ten od nielegalnej spluwy..
  Te żydolewackie ekstrementy mają niewiarygodny tupet. Cenzura nagonka hejt to ulubione narzędzia antypolskiej propagandy żydowsko niemieckiej. Na ich stronie hejtstop.pl, na samym dole po prawej, jako sponsor wymieniona jest Fundacja Batorego... I wszystko jasne... ten sam Yewrej co dał aż 150 mln $ dla SMOLARA ( szefa FUNDACJI BATOREGO) aby destabilizować Polskę! W/w "ALTRUISTA" ze Wzgórz Golan...ścigany jest w kilku krajach listami gończymi za kombinacje finansowe i wywrotowe próby obalania rządów!
 • @kfakfa 08:47:10
  Ten wieloryb/kaszalot doniósł na pana Mariusza. Kierowała się najprawdopodobniej własnym interesem. Import ficki-ficki rapefugees stwarzałby jej szanse adopcji albo osobistego coachingu jakiegoś arabskiego ogiera. Być może to jej wieloryba/kaszalota jedyna szansa na prokreację, bo trudno sobie wyobrazić, żeby ktoś z tubylców miał ochotę na tą "puszystą" żydolewaczkę.
 • @Kula Lis 65 09:05:12
  Aż dziw ,że nie zainteresował się tym po-rsem krojczy chazarek z Poznania .
 • @Kula Lis 65 09:00:49
  ten "ALTRUISTA" ma korzenie w Azji... i to mniejszej ;))) i bynajmniej nie wypada o nim mówić, że jest w jakikolwiek sposób związany z Narodem Węgierskim.... wbrew temu co o nim piszą w biografiach :P
  wszak nawet bracia Warner nie twierdzą iż mają polskie korzenie ;)))
  http://supernowosci24.pl/to-bracia-urodzeni-w-polsce-stworzyli-krolika-bugsa/
 • @kfakfa 08:47:10
  Najwyższa pora wysłać tych "prokuratorów " z Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście na "zieloną trawkę". Przecież ich "działalność" to walka z uczciwymi ludźmi , którzy są ograbiani przez tą arabską dzicz , która niszczy i okrada tiry. Głupota czy bezczelność tych tzw. "stróżów prawa" może tylko budzić wściekłość u normalnych ludzi. Dobrze że wejdzie ustawa o połączeniu Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury i wówczas minister sprawiedliwości będzie mógł ich odpowiednio oceniać i usuwać z pracy. Wierzyć się nie chce , że można być takim idiotą jak ci tzw. prokuratorzy. Ciekawe z kim się oni na rozumy pozamieniali. I to się nazywa resort sprawiedliwości.
 • @kfakfa 09:09:40
  Szkoda, że Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście nie jest tak szybka do działań podjętych z urzędu, w stosunku do krzykaczy pod Pałacem Prezydenta, którzy wykrzykiwali ewidentne groźby pod adresem Prezydenta - "jeszcze jeden na Wawel". Pan Pudzianowski, jako pokrzywdzony, ma prawo oczekiwać od Prokuratury pomocy, a nie ścigania.
 • @Kula Lis 65 09:15:26
  Czy to nie ci sami ,co "nie potrafią schwytać" chazarskiego mordercy ,synka prokuratorki z Poznania ?
 • @kfakfa 09:18:22
  ci sami. A synek już w Izraelu, a oni swoich nie wydają.
 • @kfakfa 08:47:10
  Przywódca rewolucji islamskiej i najwyższy autorytetet w Iranie Ajatollah Khomeni napisał książkę Tahrirolvasyleh, będącą katalogiem norm regulujących zachowanie muzułmanów. Oto kilka z nich.
  a. - mężczyzna może ugasić swoje seksualne pragnienie współżyjąc z niemowlęciem. Jedynym warunkiem jest, że nie wolno mu penetrować vaginy, przy czym seks analny jest w porządku.
  b. - jest lepiej, jeśli dziewczynka wcześnie wychodzi za mąż, ponieważ pierwszą miesiączkę dostanie w domu męża a nie ojca. Każdy ojciec, który tak wcześnie wyda swoją córkę za mąż otrzyma miejsce w niebie.
  c. - mężczyzna może mieć seks analny ze zwierzętami np z owcami, krowami, wielbłądami, jednak po ejakulacji musi zwierze zabić.
  d. - Mężatka nie ma prawa wyjść z domu bez zgody męża. Musi zawsze pozostawać do jego dyspozycji i spełniać wszystkie jego życzenia i nigdy nie może odmowić ich spełnienia.
  Autorem nie jest jakiś perwersyjny freak tylko jeden z najwyższych i najważniejszych autorytetow islamu. Czy zatem można się dziwić, że osoby wychowane w takiej "kulturze" zachowują się gorzej niż zwierzęta. Fragmenty kodeksu zachowań muzumanów wymienione wyżej polecam szczególnie żydolewactwu, lewactwu a jeszcze bardziej lemingom a także różnym feministkom oraz idiotkom, które sądzą, że własnie poznały szejka baśni z tysiąca i jednej nocy! Ps. Część tej książki oparta na zaleceniach żydowskiego Talmudu. To wszystko właśnie to co tych semitów ze sobą łączy.
 • @Kula Lis 65 09:05:12
  Niestety. Nie znajdziesz "uchodźcy", który skusiłby sie na tego kaszalota ze zdjęcia czy alkoholiczkę, szczającą pod siebie koślawy 5ty Peron Kopacz, żydolewaczki i feministki. No chyba, żeby mu coś dosypać albo gdyby je przebrać za kozę, wielbłąda lub owcę.
 • @@@!
  Pudzianowski o imigrantach: "Rozkradają towar i ciągle są z tym kłopoty. Kierowcy są straszeni nożami!" http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/280868-pudzianowski-o-imigrantach-rozkradaja-towar-i-ciagle-sa-z-tym-klopoty-kierowcy-sa-straszeni-nozami Ps... Tak trzeba Pudzian z tą zarazą i jej POplecznikami. W sądach, prokuraturze opcja zerowa. On jest jeden z tych który nie boi się mówić prawdy. I właśnie to się fundacji nie podoba. Jak Biali są atakowanie to wtedy wymaga się więcej tolerancji itp. To podwójne standardy! Czy Polski nie stać na uchwalenie w parlamencie przepisów gwarantujących naszym firmom ochronę przed barbarzyńcami? Czy Polski nie stać na uchwalenie prawa skutecznie broniącego Polaków przed prymitywnymi barbarzyńcami? Czy musimy być tak naiwni i bezkrytyczni jak nasi zachodni sąsiedzi? Jak to jest?


  oraz Znów bezczelny szantaż z Niemiec! Szef MSW Saary: „Zakręcić kurek z pieniędzmi krajom, które nie chcą uchodźców” http://wpolityce.pl/swiat/280867-znow-bezczelny-szantaz-z-niemiec-szef-msw-saary-zakrecic-kurek-z-pieniedzmi-krajom-ktore-nie-chca-uchodzcow
 • @kfakfa 09:18:22 nawet swojego ukarać nie potrafią a raczej nie chcą!
  http://www.tvn24.pl/blisko-ludzi-pijany-prokurator-z-wloclawka-bez-zarzutow,617085,s.html [Zatrzymany pijany, a nadal ma prawo jazdy Jak się okazuje, mimo zatrzymania prokuratora za kierownicą w stanie nietrzeźwości, nadal cieszy się on prawem jazdy. Nikt nie zatrzymał mu dokumentu. Włocławska policja musiała uwierzyć pijanemu prokuratorowi na słowo, gdy w chwili zatrzymania oświadczył, że nie ma przy sobie prawa jazdy. Osoby z immunitetem, nawet gdy jest nietrzeźwa za kierownicą, nie wolno przeszukać. Policjanci nie mogli wystawić mandatu Rafałowi K., bo jak tłumaczą, mężczyzna był pijany i mógł być w danym momencie nieświadomy tego, co podpisuje. (sic!!!)...Przełożony prokuratora, który przybył na miejsce zdarzenia, również nie odebrał mu dokumentu. Sprawa ostatecznie trafiła do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku - dla zapewnienia bezstronności. I, jak ustaliła reporterka, prokuratorzy z Gdańska byli przekonani, że prawo jazdy zostało prokuratorowi zabrane jeszcze we Włocławku, zaraz po zatrzymaniu go za kierownicą. - Taka decyzja [o odebraniu prawo jazdy - red.] leży w gestii prokuratora okręgu gdańskiego, który prowadzi to postępowanie - tłumaczy Wojciech Fabisiak, szef Rafała K. Dodał, że prokurator, który był na miejscu zdarzenia - podczas "zatrzymania obywatelskiego" - nie wydał takiej decyzji. Jedynymi konsekwencjami jakie poniósł dotychczas Rafał K. to zawieszenie. Jak informuje reporterka "Blisko ludzi", w styczniu 2015 roku doszło do zdarzenia z udziałem Rafała K. Pracownicy tej samej firmy wywożącej śmieci zajechali drogę prokuratorowi, bo mieli podejrzenia, że za kierownicą siedzi pijana osoba. Wtedy Rafał K. zdołał odjechać zanim przyjechała policja, powodując po drodze kolizję. Odnaleziony został po sześciu godzinach. Badanie wykazało, że ma dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Tłumaczył się, że pół litra wódki wypił po zdarzeniu. Sprawa została umorzona. (sic!!!)]... Ps...I co na to wymiar "SPRAWIEDLIWOŚCI" ? Prokuratura tak zadowolona ze swojej pracy , że aż głupio było im pokazać się przed publicznością. Tylko w Polsce może działać taka mafia, żenada całego wymiaru sprawiedliwości!!! Oto cała prawda o polskiej prokuraturze jak najszybciej zmiany powinno zainicjować PiS i Ziobro. Mojego brata to potrafili szybko oskarżyć i skazać, tylko za to, że spał w samochodzie pod wpływem na parkingu pod domem po kłótni z żoną. Wyciągnęli go z auta, zawieźli na dołek, tam nawet jeden z uczciwych policjantów mu powiedział, że to było nie uczciwe, robione dla statystyki. Potem sąd, grzywna i bez prawka 2 lata.
 • ...
  Ci przytrzymani hejterzy powinni być sami sądzeni za opluwanie Polaków. Pozdrawiam (5)
 • @romanwers 15:45:57
  Polecam artykuł :

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/69779-szwindel-stulecia-dlaczego-w-pierwszej-kolejnosci-za-muzulmanami-sa-michnik-smolar-i-gross

  Czytajcie bo warto...
 • @Kula Lis 65 16:02:46
  Dokładnie. Islamiści chcą zniszczyć Europejczyków, więc Usrael kupił im do Europy bilety... to oni obudzili tego demona islamskiego, dali mu broń do rąk i pokierowali przeciwko nam, dla swoich chorych celów. Trzeba powiedzieć STOP, temu pochodowi dziczy sprowadzanej przez lewactwo do Europy.
 • Mariusz Pudzianowski: Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować, a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm.
  https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-0/p480x480/12705239_1074703785913571_249259519365607182_n.jpg?oh=c842a1c5070ccd51f4b92fc2479ec1fd&oe=576F6DEE Skierowaliście w moją stronę topór wojenny droga fundacjo, ale moja artyleria w postaci Narodu Polskiego jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam. Polska górą! Skierowaliście w moją stronę topór wojenny droga fundacjo, ale moja artyleria w postaci Narodu Polskiego jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam. Polska górą! Mariusz Pudzianowski!!
  Polacy pokażcie siłę i dajcie dalej to!!

  Zakompleksiona, sfrustrowana kobieta szkodząca normalnym ludziom. Joanna Grabarczyk z „Hejtstop” za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni. Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować, a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm. Polacy mają prawo wyrażać sprzeciw przeciwko wciskanym nam obcych kulturowo imigrantom, którzy między innymi terroryzują kierowców. Nikt nie ma prawa nam tego zabraniać, ani nas straszyć konsekwencjami. Żaden systemowy „hejtstop” i jego marionetki. Zapraszam panią do rozmowy w tej sprawie. Ja jestem bardzo chętny do wymiany zdań, propozycja już padła ze strony Polsat, ale z waszej strony nie ma chęci do konwersacji.

  ps. proszę tylko bez wulgaryzmów, bo będę kasował te komentarze PROSZĘ!!! a na koniec Pani Joanno Grabarczyk polecam zapisać się do Gaca System :)))))

  źródło: obrazek znaleziony wśród komentarzy do poprzednich postów

  Mariusz Pudzianowski Ps...Mariusz damy radę!!! Jebać zakompleksione panie przy tuszy:-)))) Poprostu już CZAS POLACY walić te żydolewackie ścierwa po pysku. Tą głupią babę – Grabarczyk – trzeba obowiązkowo nauczyc rozumu. Jak? Trzeba ja skierować obowiązkowo do pracy z islamistami „uchodźcami” z Erytrei aby im tam przez 3 miesiące usługiwała, podawała jeść, sprzątała ich pokoje i obowiązkowo mieszkała w takim ośrodku, gdzie będzie mieszkać w nim z 50. Jestem przekonany, że ubogacą ją kulturowo – tak jak tego pragnie.
 • @kfakfa 08:47:10
  No cóż, nie tylko pan Pudzian jest wkurzony. My też. Każdy normalny człowiek. A pewno i ci co głupio w tym i nasz Zygmunt albo naiwnie liczyli, że wśród tej masy uchodźców znajdą się nauczyciele, chirurdzy, fizycy, chemicy, biolodzy i humaniści – stracili tę plonną nadzieję patrząc na mściwe gęby i czytając o agresji na Europejczykach. http://888-s3.s3.eu-central-1.amazonaws.com/thumbs/2016-02-06/bbeef07af2e48aeded0f2a436943f996/760x0.png
 • @kfakfa 08:47:10
  Skontrolować zeznanie podatkowe kaszalota. Wyjaśni się, z czego żyje, i czy płaci wymagane podatki. Przedtem można spokojnie ogolić na pałę i zobaczyć czy poskutkowało.
 • @kfakfa 08:47:10
  Tymczasem w muzułmańskim przedszkolu. Uczą dzieci… odcinać głowy w rytm wesołej muzyki https://youtu.be/5dmVYh_Xq0Q Kolejne nagranie przedstawiające jeden z wielu wstrząsających, niezrozumiałych dla nas Europejczyków islamskich rytuałów. Kilkuletnie, prawdopodobnie pakistańskie dziecko jest nagrywane przez rodziców, gdy… odcina głowę pluszowej owieczce w rytm wesołej muzyki i dziecięcych okrzyków “Allahu Akbar!”.

  Dla lepszego efektu jedna z pań opiekunek rozlała obok pluszaka napój, kolorem przypominający trochę krew. – Fajnie widzieć kolejny przykład, że Islam to religia pokoju – m.in. tak komentowali to nagranie użytkownicy serwisu YouTube, dla których taki sposób edukacji dzieci również jest niepojęty.

  Materiał przypomina również kilka innych okrucieństw popełnionych w imię tej kultury, zarówno w Europie, jak i na Bliskim Wschodnie.

  http://newsweb.pl/2016/02/03/tymczasem-w-muzulmanskim-przedszkolu-ucza-dzieci-odcinac-glowy-w-rytm-wesolej-muzyki-video/
 • @kfakfa 08:47:10
  Pudzian ma rację, ale najpierw trzeba przejąć prokuratury i sądy z rąk aszkeNAZIstów by wygrać Polskę!!! – w tej walce nasz NAJGROŹNIEJSZY wróg tkwi za naszymi plecami i to na nasz koszt – islam jest jeszcze u nas niegroźny… a przynajmniej na razie ;)))
 • @kfakfa 08:47:10
  Po doniesieniu na Pudziana postanowiłem dokładniej przyjrzeć się tej delikwentce. I co się rzuciło w oczy od razu? Po współpracy z tą osobą chyba wiadomo z kim mamy do czynienia..Co ciekawe, “Hejtstop” w przeszłości promowała między innymi Platforma Obywatelska z Ewą Kopacz na czele. Jak wiadomo, to właśnie PO zdecydowała o przyjęciu uchodźców do Polski. https://youtu.be/79yKBI-N3RI A więc HejtStop to kolejna kampania, która chroni wszystkich po za zdrowymi na umyśle Polakami. Czyli śmiało można powiedzieć, że to akcja antypolska, która zachęca do donoszenia na naszych rodaków.

  Za cel postawili sobie bronienie żydów, którzy na arenie międzynarodowej na nas plują, mają bezpodstawne roszczenia i głośno mówią o „Polskich obozach śmierci”. Jak także różnej maści dewiantów i zboczeńców (niedługo może jeszcze pedofili zaczną bronić). Hasło „walka z faszyzmem” oczywiście odnosi się do narodowców i jakichkolwiek przejawów tożsamości narodowej jak sądzę, bo tak to hasło głoszone przez lewackie ścierwo od zawsze w Polsce wygląda. Sama gazeta wybiórcza z szechterem na czele nie powstydziłaby się tej inicjatywy, więc gratuluję pani donosicielce, bo na pewno o to chodziło.

  Więcej tutaj:
  http://www.sadistic.pl/joanna-grabarczyk-vt400073.htm

  Dziwnym trafem polityk PO Cezary Grabarczyk ma 22 letnią córkę Joannę.
  Nie wiem czy akurat to ta sama osoba ale jest krótka wzmianka na GW z 2014r. tu: http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,140831,16655465,Szelmostwa_lisa_Grabarczyka.html?disableRedirects=true Wygląda, że J.G. to córka, bo ta sama mądrość etapu. Ludzie, skąd się to robactwo bierze… Golić takie na łyso i publikować…
 • @kfakfa 08:47:10
  Propagandowa telewizja niemiecka rbb1 na manifestacji PRZECIW ISLAMIZACJI EUROPY. Niemiecka telewizja „propagandowa” trafia na manifestujących przeciwko islamizacji Polaków… https://youtu.be/UoRIfDlXzOc
 • @Kula Lis 65 17:18:36
  Proponuję golenie na krzyż , a potem 20 razy wyciorem z kbk ak po tłustym ajwaj zadzie.
 • @kfakfa 18:32:26
  Kto chce prawa szariatu w Polsce! http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7733#.Vrg0xdujTcs Pytam, czy ktoś monituruje tych imamów w Polsce???? od czego mamy ABW?
 • @kfakfa 18:32:26
  Niemieckie statystyki nt. parefugees:

  1. - ilość: nieznana ale chyba ponad 1.850 mln ludzi,
  2. - 600 000 "dzieci" brakuje czyli ze 30% ze wszystkich,

  tymczasem na zdjęciach kobiety i dzieci to może 5%... Z przestepczością jest dodatkowo inny problem: policjanci ich nie rozróżniają + mają po kilka zestawów dokumentów + wiele przypadków jest zamiatanych pod dywan aby poprawić statystyki...Te "statystyki" służą nie do wybielania najeźdźców. Policja wybiela nimi siebie. Stajnię Augiasza należy oczyścić, a nie wypędzlować na biało. Widocznie w Niemczech już obowiązuje szariat i takie rzeczy jam napaść na kobietę, uduszenie, zgwałcenie, zabicie dziecka czy poderżnięcie głowy "niewiernemu" nie są uznawane za przestępstwo.
 • Neews z Niemiec!
  [Federalna Agencja Pracy poinformowała, że niemiecki rynek może dać pracę 350 tys. uchodźców. W ubiegłym roku przyjechało do Niemiec 1,83 mln uchodźców. 350 tys. to mniej więcej liczba tych, którzy mają szanse na uzyskanie azylu i będą w najbliższych miesiącach szukali pracy. Największym wyzwaniem okazuje się jednak bardzo niski poziom (czytaj między wierszami, że żaden/zerowy, czyli to analfabeci!) edukacji migrantów. Najtrudniej będzie znaleźć pracę osobom po 40. roku życia.] Niemcy - niski poziom emigrantów ??? Uuuu a przecież w zeszłym roku z ust przedstawicieli lewactwa umysłowego, w tym i naszego Zygmunta Białasa, nauczyciela, którego o bycie lewakiem nie posądzam, bo go znam, w Poslce i reżimowych mediów słyszeliśmy, że to przecież sami lekarze, prawnicy, inżynierowie, informatycy, etc.. emigrują z Afryki i Syrii. To gdzie oni się podziali, rozpłynęli się po drodze czy może zatrudnili się na lepiej płatnej posadzie w placówkach ISIS ???

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej