Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

zpp... gra pod Sorosa???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

nie będę nic komentował sami proszę poczytajcie o pomyśle na rozwój III.RP w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, ul. Krakowskie Przedmieście 6, 00-325 Warszawa, tel./fax 22 826 08 31, e-mail: biuro@zpp.net.pl

...

– Jeśli się patrzy na to, co dzieje się w Europie Zachodniej, gdzie ponad 60% imigrantów żyje z zasiłków, to ci nasi Ukraińcy jawią się jak jakieś nierealne marzenie. Większość Polaków nawet nie ma pojęcia, że pracuje ich u nas około miliona. Nie ma z nimi żadnego problemu. Marzenie – mówi Cezary Kaźmierczak, Prezes ZPP.

...

 – Wszystko wskazuje na to, że do rozwiązania problemu nie wystarczy już zwiększenie liczby narodzin, możliwe do osiągnięcia za pomocą mądrej polityki rodzinnej. Jest to oczywiście konieczne, ale poczynione już szkody są zbyt wielkie, by można było na tym poprzestać. Różne prognozy – m.in. Narodowej Rady Ludnościowej – szacują, że aby utrzymać obecny poziom gospodarki do 2050 roku, musimy przyjąć około 5 milionów emigrantów – stwierdził Jakub Bińkowski, Analityk ZPP.

...

– Tego typu pomysłowi przychylni są też Polacy – mówił na konferencji dr Tomasz Baran z Domu Badawczego Maison/Panelu Ariadna, który na zlecenie ZPP w styczniu 2016 roku przeprowadził w tej sprawie badania. – Aż 52% Polaków odnosi się pozytywnie do przyznania stałego pobytu Ukraińcom przebywającym w Polsce (28% jest temu przeciwna). Również na pytanie jakiej narodowości powinniśmy przyjmować imigrantów, na pierwszym miejscu znaleźli się Ukraińcy – wskazało ich aż 33% badanych.

 

- vide: http://zpp.net.pl/aktualnosci/run,legalizacja-1-mln-ukraincow,page,1,article,1083.html

KOMENTARZE

 • @
  To głównie tym typom zawdzięczamy zalew Polski przez Ukraińców, działają ręka w rękę z żydami amerykańskimi, którzy za cel wzięli sobie Afrykę chociaż w Syrii działają wspólnie. Celem jest zniszczenie narodów Europy, głównie Niemiec. Potem to już potoczy się falą rozpędu.

  http://www.haaretz.com/polopoly_fs/1.694005.1451190523!/image/270168873.jpg_gen/derivatives/headline_609x343/270168873.jpg

  Nie należy ulegać złudzeniom, Putin to taki sam KGB-owski poputczik, jak poprzednicy. W końcu jego najbliższym współpracownikiem, podobno przyjacielem, jest żyd, Michaił Jefrimowicz Fradkow [L] były Premier Rosji, a teraz podobno piastuje stanowisko głównego "szpiona" Rosji.
 • @Arjanek 18:46:13
  Zapomniałeś dodać, że Putin ma AIDS, Raka mózgu, skóry, płuc, wątroby, jąder, włosów i czego jeszcze dusza zapragnie. A tak w ogóle to Putin już umarł kilka lat temu i teraz występuje tylko jego sobowtór. Rosją z za kurtyny steruje Hitler skrzyżowany ze stalinem, Kim Jon Unem, Husainem, Mao Zedongiem, Leninem i Tuskiem. W Rosji WSZYSCY Rosjanie już wyszli na ulicę bo nie ma co jeść i pić. Spać też nie można bo takie te sankcje straszne. Rosja rozpadła się rok temu, ale trzymają to w tajemnicy tylko dlatego aby nie wywołać paniki. W międzyczasie Ukraina stała się 2 Dubajem, a przeciętny żebrak jeździ tam mercedesem klasy A. Tak więc kolejny wielki sukces USA. Oczywiście na Ukrainie ofiar nie było i wszelkie przemiany ustrojowe odbyły się pokojowo. Miliony Rosyjskich żołnierzy, którzy zostali siłą zmuszeni aby iść walczyć i zabijać na Ukrainie zobaczywszy ten wszechobecny demokratyczny dobrobyt zdezerterowało i uciekło do Europy. Wszelkie informacje o jakichkolwiek ofiarach to tylko reżimowa rosyjska propaganda, a jedyną ofiarą był Janukowycz, który to zobaczywszy zbawienny wpływ USSmańskiej demokracji na swój kraj dostał zawału z tego zachwytu.

  Tak było, bo byłem widziałem a w ogóle to jestem z Ukrainy i tak mówię
 • @Marx 8888 20:06:50
  "historia magistra vitae"
  http://coroner.salon24.pl/693928,rosja-usa-smiertelni-wrogowie

  a ten mały na twoim zdjęciu с чем идти в гости :)
 • @Oficer Prowadzący 20:24:54
  cyt:
  //Każda gospodarka, która się rozwija potrzebuje Gastarbeiterów. Tak samo jest z Ukraińcami w Londynie - dużo pracują i nikt nie zdaje sobie z tego sprawy, bo siedzą jak mysz pod miotłą.

  My mamy bardzo dobrą sytuację, bo do nas przyjeżdżają ze wschodu ludzie bliscy kulturowo i religijnie.//

  A nigdy nie zastanawiało cię co się dzieje z więzami rodzinnymi, tragediami, samobójstwami, rozwodami, porzuconymi dziećmi, starymi rodzicami. Czy wiesz jak się tęskni? czasem do końca życia. Polacy urodzeni na obczyźnie często w drugim pokoleniu nie mówią po polsku.
 • @Marx 8888 21:20:17
  //Putina tam nie było za to naszych milusińskich kupa. No to kto zrobił burdel na Ukrainie?

  ps. Pisz w naszym języku.//

  Piszę w waszym języku.
  Czy możesz mi wytłumaczyć, dlaczego bronicie tak zaciekle tego KGBistę?
 • @Oficer Prowadzący 21:23:39
  Trzeba płacić Polakom jak na Zachodzie, budować mieszkania i zabezpieczenia socjalne jak na Zachodzie, wtedy Polacy będą w Polsce i będą płodzić dzieci.
  Jestem za tym aby przyjąć pewną ilość UCHODŹCÓW do Polski, banderowców NIE!
 • @Oficer Prowadzący 21:57:44
  Taaa, następne 25 lat czekać, potem znów następne 25 lat. Jaja sobie robisz. A Ukraińcy też nie będą harować u nas za marne grosze w związku z tym, że nie będzie im się to już opłacało. Nawet przemycanie papierosów i alkoholu jest już nieopłacalne dla Ukraińców.
  Jak przyjadą do Polski następni, to będą banderowcy, w celach odzyskania kilkunastu polskich powiatów.
 • @arjanek
  Mysle ze twoje wnioski sa absurdalne.Oskarzanie Putina o to ze byl oficererem KGB to ignorancja i nierozumienie procesow jakie zachodzily w Rosji w tamtym czasie.Zbigniew Brzezinski w ksiaze ,,Wielka Szachownica ,,opisal etapy i caly plan przejecia Rosji i jej podzialu na nieznaczace okregi. Za tym ogulnym planem nastepowaly okreslone bardzo intensywne dzialania sluzb wywiadu usa,przeciwstawic sie tym dzialaniom mogli tylko i wylacznie profesjonalnie wyszkolene sluzby, Moze uwazasz ze zwiazek dzialkowiczów dalby rade powstrzymac te wielopoziomowe dzialania obcych slozb. Istotne jest to ze w aparacie KGB byli patryjoci i oni ten proces przejmowania Rosji zatrzymali w odruznieniu np od polski. Istotne jest to co Putin dla Rosji zrobił dla kazdego Rosjanina ,to ze jest tam wiele do zrobienia to inna sprawa,gdyby ta frakcja KGB o rysie prorosyjskim tego nie zatrzymala dzis rosja wygladala by jak libia lub irak przynajmniej pod wzgledem gospodarczym W tamtym czasie Rosjanie nie dostawali pieniedzy za prace nawet po poltorej roku wszystko bylo w rozpadzie a liczba rosjan spadla o pięc milionow,mozesz mi wierzyc zwiazek dzialkowcow niemial zadnych kwalifikacji by to staczanie sie do dna zatrzymac. Co do ukrainy poobno tam epidemia jakiejs nierozpoznanej do konca choroby podobno setka osob juz zmarla,epidemia objela tez Rosje ,warto to zweryfikowac] w kazdym razie w grupach które rozlokowane sa w okolicach Wronek i i pracuja w koreanskiej fabryce Samsung jest duza rotacja i wymiennosc pracownikow ,przyjezdzaja oni rowniez z obszarow objetych zachorowaniami[jest bodajze artykol na monitorze polskim .pl] W tej sytuacji mysle ze sytuacja powinny zaainteresowac sie sluzby epidemiologiczne i straz graniczna by nie dopuscic do przeniesienia choroby na teren polski
 • @Oficer Prowadzący 22:30:10
  Uroiłeś coś sobie. Na zachodniej Ukrainie są naziole pełną gębą, zakute łby, do których nic nie przemawia. I to rozwija się, wychowanie dzieci i młodzieży w duchu nazistowskim ma się dobrze, od podręczników, jaki to Bandera był zuch i musiał walczyć o samoistną z Lachami i Moskalami, którzy mordowali Ukraińców w okrutny sposób, po wpajanie wielkości Ukrainy po Kubań i po Kraków.
  Mleko się rozlało jeszcze za Juszczenki.
 • @Oficer Prowadzący 22:47:18
  Najpierw niech to " A najbardziej rozumieją to, że dzięki pracy w Polsce mogą przeżyć." Ukraińcy zrozumieją, że nam Polakom nie podoba się banderowska ideologia zatwierdzona przez ich parlament i prezydenta. Niech zrozumieją, że muszą przeprosić Polaków za mordy ukraińskie na swoich sąsiadach, nieraz z jednej wsi. Muszą zrozumieć, że trzeba udostępnić Polakom rowy, doły, gdzie szczątki Polaków nigdy nie doczekały się krzyża czy świeczki.
  Muszą zrozumieć, że Donbas nie chce być w Ukrainie, to samo Krym.
  Muszą ku własnej sprawie przestać nienawidzić sąsiadów i jako państwo, współpracować.
  I jak już to zrozumieją, wtedy niech jeszcze zrozumieją, że muszą wziąć się do pracy najpierw w swoim kraju, nie żebrać i nie szantażować.
  A jak już to spełnią, chętnie będę widział Ukraińców w Polsce, mogę z nimi handlować bez bojaźni, że mnie oszukają, każą płacić łapówkę albo nóż wbiją w brzuch.
 • @Marx 8888 23:45:46
  Skłócanie Polski z Rosją, przez ten grajdoł powstały po 1991 roku, zwany Ukrainą, zawsze był celem banderowców i nie jest to jakaś tendencja dopiero po majdanie.
  Ilość nacjonalistów ukraińskich zarówno w rządzie polskim jak i w polskim kościele stale rosła. Przy dogadaniu się banderowców z żydami ( na razie w Polsce jeszcze są pertraktacje), na Ukrainie stworzył się szatan, który obecnie kuma się z fałszywą Turcją. Swój do swego: szatan ukraiński chce samoistnej od Krakowa po Kubań a Turcja szerokiego kalifatu.
  A tzw. świat zachodni z debilnym multi kulti udaje, że tego nie widzi, ponieważ Lucyfer, który zawiaduje USA, ma na celu poprzez zdławienie prawdziwych wartości chrześcijańskich, hinduskich, buddyjskich, islamskich, zaprowadzić swój dyktat na całym świecie.
  To wersja dla wierzących.
  -----------------------------------------------------------------------
  Wersja dla niewierzących w Bogów:
  Do rządów na świecie doszli osobnicy, u których przeważają małpie geny, coraz mniej w nich humanizmu a coraz więcej agresji.
  Geny kosmitów się wynaturzają z powodu braku opieki kosmitów nad ludzkim rodzajem i rozwijaniem kosmicznych cech w powłoce pochodzącej od małp...
  http://cs630022.vk.me/v630022249/11e13/PjTmbHn9RwE.jpg
 • @Oficer Prowadzący 01:28:37
  Banderowcy nie zostali wymyśleni, byli tam i są nadal.
  Jeśli uważasz, że rząd na Ukrainie zatwierdził OUN, UPA jako bohaterskie ugrupowania a ich członkowie to bohaterzy i że to jest w celu pojednania się z Polską, to coś z mysleniem masz nie tak.
  Przyznaj po prostu, że jesteś Ukraińcem ze Związku Ukraińców w Polsce i będzie ok., wtedy będziesz mógł szczerze podyskutować nie udając Polaka.
 • @Oficer Prowadzący 02:18:41
  Nie ma problemu braku rąk do pracy, tylko niewłaściwego ich wykorzystania. Wystarczy masowa alokacja (tychże polskich rąk) i obce (np. ukraińskie) nie będą potrzebne. Na przykład Twoje ręce marnują się gdy piszesz, a mogłyby , dajmy na to, pakować mutry do zbiorczych opakowań.
 • @Wrzodak Z. 20:33:25
  ,,A tak w ogóle to Putin już umarł kilka lat temu i teraz występuje tylko jego sobowtór."

  Nie wiem, czy umarł, ale sobotworów ma kilka.
 • @Wrzodak Z. 20:33:25
  W pełni się z Panem zgadzam. Jak się czyta te niektóre komentarze, to się serce kraja z litości.
  Tym ludziom chyba już nic nie pomoże. Naogladali się Dynastii i Niewolnicy Isaury.
  Powinno się im odebrać telewizory. Łącznie z tym całym ZPP.
  I jak ta Polska ma się odrodzić...
 • @Marx 8888 20:41:51
  Nie wiem na ile to wyjaśnienie dotrze do tych pustych głów, ale próbować trzeba w imię chrześcijańskiego miłosierdzia. Pozdrawiam
 • @Arjanek 21:27:50
  Niestety, ten koleś, to prawdziwy oficer prowadzący. Jest jednak na tyle głupim oficerem prowadzącym, że nie nie widzi że swoją robotą kopie dołki także pod sobą.
  Należy mu zlecić stanowcze odstawienie alkoholu.
 • @Lotna 05:23:19
  I bardzo dobrze, także i dla nas, dla Polski, że Putin jest także i w taki sposób chroniony
 • obawiam się, że Naród którego nie stać na ochronę swoich za granicą
  TERAZ zostanie nakryty czapkami kozackimi w swojej stolicy - Kolonii Varschovitz :((( - jaką mamy szansę na zjednoczenie i rozwój, rozwaleni przez korporacje multi-kulti wobec legalizacji upaińskiej czerni w centrum decyzyjnym Naszego Kraju??? - tym bardziej, że niewątpliwie wesprą ich POtężne aszkeNAZIolstwo i prusactwo, tak jak np. USrael wspiera ISIS w Syrii :(((
 • @fretka 11:17:37
  Apel do władz Ukrainy!

  Zwracamy się do Was, usłyszcie nas! Pozwólcie na rozwój i dalszą działalność! Umożliwcie realizację planów swoich obywateli! Parafianie św. Antoniego i wszyscy którzy przychodzą do Sanktuarium proszą o oddanie Domu Parafialnego. Nie zabierajcie nam możliwości dla organizacji spotkań dzieci i młodzieży.

  W filmiku https://www.youtube.com/watch?v=KZM_TBkpzVg&feature=youtu.be ludzie proszą, dzieci proszą i pokładają nadzieję oraz wszystkie swoje dziecięce życzenia w możliwości spotkań w swoich grupach w domu parafialnym przy Sanktuarium św. Antoniego. Dążymy do organizacji odpowiedniej przystani dla wszystkich. Urządzenia miejsca miłego i upragnionego dla wszystkich wspólnot parafialnych oraz każdej osoby która tego potrzebuje.

  Zwracamy się do Was! Do burmistrza miasta, do rady miejskiej Lwowa, do najwyższych władz Ukrainy. Nie odbierajcie nam zasobów do istnienia. Miejcie racjonalne podejście do tego, czym bogate jest nasze miasto. Przedstawiajcie interes każdego obywatela co Was wybierał, a i pokażcie tym co na Was nie głosowali, że wasze działania są skierowane ku dobru wszystkich. Został organizowany ruch oddolny p. t. Usłyszcie nas! http://sanktuarium-antoni.lviv.ua/usyayszcie-nas

  http://wirtualnapolonia.com/2016/01/30/marysia-ze-lwowi-obronic-dom-parafialny/
 • @Marx 8888 20:41:51 - bo tak jest jak piszesz -
  Polaka nie zatrudnią bo ZUS i podatek trzeba od niego płacić. Lepiej zatrudnić wietnamczyka albo banderowca.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej