Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

kłody na groby Wyklętych...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ogrom zaniedbań Komorowskiego i ściskające za Polskie Serca fakty nt. Dzieci Wyklętych. Dowody ohydnego sabotowania ekshumacji oraz godnego pochówku ich Rodziców Bohaterów, czyli Kajetan Rajski o "Wilczętach".

Śmiało! LINK do tego wykładu podać dalej - niech Każdy Polak zna PRAWDĘ nt. Komorowskiego i antypolskiej koalicji PO-PSL - okazuje się, że  pełnopłatne urzędasy ojro-sowieckie od września 2014 r. zwodzą pracujących za DARMO Polaków... ba! okazuje się, iż najczęściej Patrioci walczący o Honor Żołnierzy Wyklętych dopłacają i to niemało do swej aktywności badawczo-historycznej :(

Dlatego serdecznie polecam, ku Chwale Ojczyzny - i na POhybel SSowietom... tym ojro-federacyjnym również ;) - KUPUJCIE BEZ WAHANIA:

http://www.ceneo.pl/30486995

http://www.skapiec.pl/site/cat/1006/comp/1205852

 

i proponuję jeszcze odwiedzić "Wilczęta" na facebooku:

https://pl-pl.facebook.com/WilczetaRozmowy

 

KOMENTARZE

 • Dzięki
  watościowe ksiązki - warto polecać
 • To jedna z setek stron w sieci - warto
  http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?163019
 • Lech Kaczyński - pamietne słowa
  W Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę, w życiu ludzi narodu i państw jest tylko jedna rzecz bezcenna, jest nią honor - w trakcie uroczystości na Westerplatte Lech Kaczyński przypomniał słowa ministra spraw zagranicznych Józefa Becka. Prezydent porównał też zbrodnię w Katyniu do Holokaustu.


  Już to mówiłem i jeszcze będę powtarzał. To nie Polska powinna odrabiać lekcję pokory. Nie mamy do tego żadnego powodu. Powód mają inni. Powód mają ci, którzy do tej wojny doprowadzili - mówił prezydent i podkreślał, że upadek Westerplatte to nie koniec kampanii wrześniowej.

  "Katyń jak Holokaust"

  Lech Kaczyński przypomniał też ofiary Katynia. Mord na polskich oficerach porównał z zagładą Żydów podczas II wojny. - Można zadać pytanie co łączy Katyń z Holokaustem? Żydzi ginęli, bo byli Żydami, Polscy oficerowie, bo byli Polakami. Takie jest porównanie - powiedział Lech Kaczyński na kilka godzin przed spotkaniem z premierem Rosji Władimirem Putinem.

  Wspominając bohaterstwo broniących Westerplatte, przypomniał słowa ministra Becka. - Dlaczego Polacy bronili Westerplatte, dlaczego bronili poczty w Gdańsku, dlaczego nie poszli na ustępstwa? Myślę, że przed chwilą padła część odpowiedzi na to pytanie. Polski minister spraw zagranicznych i polski patriota powiedział, że w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę - mówił prezydent.

  - W życiu ludzi, narodów i państw jest tylko jedna rzecz bezcenna - jest nią honor - powtórzył.

  Słowa Becka, a doniesienia z Rosji

  Przypomnienie słów Becka ma znacznie w kontekście ostatnich doniesień z Rosji. W ostatnich dniach Służba Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji uznała ministra spraw zagranicznych przedwojennej Polski Józefa Becka za agenta niemieckiego wywiadu. Informacja o rzekomej agenturalności Becka widnieje na stronie internetowej SWR.

  Westerplatte to dowód patriotyzmu i niezłomności

  Polski prezydent przypomniał też, że we wrześniu 1939 roku Polacy byli gotowi walczyć o wolność nawet bez wsparcia sojuszników.

  Westerplatte nazwał symbolem bohaterskiego oporu słabszych przeciw silniejszym, dowodem patriotyzmu i niezłomności.
 • @aliali 14:28:16
  No sporo tych ormowców utłukli i funkcjonariuszy UB... ale za mało niestety... za mało.
  Przeklinać sobie możesz, ale jak widać "wszystkich nas nie zabijecie" to bardzo trafne określenie.
  Myśmy się o nich upomnieli ...
 • @Astra 20:43:41
  zamieściłem tu słowa L.Kaczyńskiego -( prezydenta nie z mojej bajki. )
  Chodziło mi tylko o to, by ten holokaust jakim był niewątpliwie Katyń miał swoje miejsce nalezne w stosunkach Rosji z Polską..
  By żaden szanujący sie Polski patriota czy nawet zwykły Kowalski nie drwił sobie z naszej bolesnej historii i trudnych relacji z rosjanami odnośnie prawdy historycznej.
  dziekuje
 • @Zbójnicki pies 20:59:43
  Dla mnie pr. Kaczyński był jednak Polakiem, nie zdrajcą jak niektórzy o nim piszą i głosowałam na niego, ale... był naiwny jeśli myślał że Izrael może nam pomóc obronić się przed przyszłym zagrożeniem naszych sąsiadów.
  Był zbyt filosemicki i naiwny... zbyt lękliwy (traktat lizboński) i prawdę mówiąc nie jest tak naprawdę pewne kto go skasował...
  Pewnie, że Bronek to jest zwykły drań nie patriota i ułoży się z każdym... to jest gość niebezpieczny i wcale nie idiota jak niektórzy myślą.
  Pytanie jaki będzie ten następny wodzunio, kogo wybierzemy, bo jeśli następnego drania, to ofiara tych wspaniałych żołnierzy w końcu okaże się niepotrzebna niestety...

  pozdrawiam
 • @partyzant 21:21:40
  widac że jednodniowy ban nic cie nie nauczył - składam do pana Ruszkiewicza oficjalny protest - czy to tak ma wygladac ??
  to jest kobieta to śą grozby karalne - DOŚĆ
 • @Astra 21:13:06
  Nie wiem jak mamPani odpisac widząc poniżej tekst osoby niezrównoważonej psychicznie. Czy my naprawde bez obecności tej osoby ( o ile można go tak nazwać) możemy się wypowiadać.Szkoda ze własciciel bloga na to patrzy i nie reaguje, pytanie gdzie jest moderator, czy kolejny wybryk to czy planowane zadanie
  dziekuje
 • @Zbójnicki pies 21:37:28
  Właściciela bloga pewnie nie ma obecnie, bo by zareagował.
  Najlepiej wtedy wyciąć gościa, ja tak robię na swoim blogu.
  Natomiast ten partyzancik Polakiem nie jest, jestem o tym przekonana.
  Niezłomni działają na niego jak płachta na byka :))

  Pytanie za 100 pkt, kto najgłośniej krzyczy "łapaj żyda" ???
  No własnie :))))

  pozdrawiam
 • @Astra 21:41:56
  Wie Pani że został ten gośc przywrócony warunkowo , ja liczyłem ze w pierwszej kolejności Pania przeprosi. Niestety to nie ta klasa. jednym z pierwszych zaatakowanych byłem ja, ale to nie ma znaczenia. pytanie czy jest sens wypowiadac sie gdziekolwiek w dowolnym temacie by nie być zaatakowanym po partyznacku. Na mnie jego inwektywy nie działaja, ale stosowanie tychze wobec zasłużonych blogerów to jest to wiecej niż skandal
  dziekuje za uwage
 • @partyzant 21:55:37
  Wiesz powiem ci tak, przeciwnicy tego portalu a ich nie brakuje, tylko zacieraja rece widząc jaka to ty promocje temu portalowi tutaj robisz.
  pewnie wielu zaciska kciuki .
  Zastanów sie chłopie co ty wyrabiasz , komu ty służysz jaki masz w tym cel
 • @Zbójnicki pies 22:01:01
  Własnie o tym pisałam, o tej "promocji"...

  Kiedy nie zgadzam się z jakąś treścią czyjegoś bloga, staram się jednak nie prowadzić dyskusji, już tak mam :)))

  A tutaj... trochę dziwne, że ktoś uderza w pamięć Polaków walczących z wrogiem zewnętrznym i ubecją tychże .. zamęczonych i bez grobów... to o co chodzi?
  Chyba jednak coś jest w tym co piszesz...
 • @Astra 22:12:21
  widząc co sie dzieje - proponuje abysmy zakonczyli dyskusje bo mija sie to z celem
  dziekuje Pani
 • @Zbójnicki pies 22:18:47
  Nikt mi nie zabroni bronić pamięci o nich.. żaden partyzancik niewiadomego pochodzenia.

  Ten gość wszedł na blog opisujący kłody rzucane pod nogi tym którzy chcą ich godnie pochować i ubliża im?
  Powinien jak najszybciej się stąd wynieść do "swoich"!!
 • @Astra 22:23:17
  Prawda jest że należy szanować opinie każdego, nawet gdy sie z nim nie zgadzamy, ale tez prawda jest że o poziomie i treści dyskusji nie może decydować jedna i tylko osoba która ma okreslony i z góry zaplanowany cel.
  Zarzuca i mnie i Pani że go pierwsi zaatakowaliśmy. Po czasie publikacji naszych tu komentarzy wynika że aliali i partyzant to ta sama osoba. bo jak to inaczej wytłumaczyc skoro do partyzanta nie pisaliśmy. To skąd ten jego idiotyczny wywód. Raz jescze powtarzam tylko stanowcza reakcja władz portalu zakończy ta krecia robote jaka niewątpliwie wykonuje tu ktoś kto każe sie nazywać partyzantem. Naprawde promocja portalu jest pierwszej klasy co zawdzieczamy "lubianemu" i niezastąpionemu partyzantowi.
  Gratuluje partyzancie i tak trzymaj, tak trzymaj

  dziekuje Pani za komentarz
 • @Zbójnicki pies 23:14:29
  //Mając na uwadze że pisza tu znakomici blogerzy i blogerki - lepiej ustapic i nie dac powodu do takich prostackich zachowań.//

  Prostactwo się dziedziczy niestety, pewnie dlatego taki wysyp tego świństwa dzisiaj, to po ubeckich tatusiach mają ...

  Dziękuję za wymianę poglądów i proszę nie rezygnować :))
 • @japoniec 23:55:34
  Piłeś nie pisz :)
  Jak napisałam powyżej nie mam zamiaru wymieniać jakichkolwiek poglądów z prostactwem... dalej uważam, że "uno" jest dziedziczne.
 • @partyzant 21:23:45
  Akurat w tym przypadku " partyzant" ma całkowitą rację. Tzw. " Żołnierze Wyklęci" to jest jest element syjonistycznej , socjotechnicznej gry ludźmi , w tym szczególnie młodymi ludźmi , a szczególnie kibicami potrzebny im po to , by tych młodych ludzi /kibiców/ ogłupić , zaprogramować / zcyborgizować/ , aby samodzielnie nie myśleli , a w razie potrzeby ślepo wykonywali ich rozkazy . Przytoczę swój tekst na ten temat , który już wcześniej napisałem w innym miejscu :

  Trochę o kibicach , w tym o polskich kibicach w syjonistycznych planach NWO.

  Kibice w syjonistycznych projektach budowy na świecie nowego porządku świata /NWO/ zajmują istotne miejsce, szczególnie w Europie Wschodniej i na Bałkanach. Są przedmiotem zmasowanej manipulacji socjotechnicznej mającej doprowadzić do ich wykorzystania do wcześniej dla nich wyznaczonego celu /tym celem aktualnie jest Rosja/ z czego sobie kibice najzupełniej nie zdają sprawy. Kształtowanie ich postaw dokonywane jest przez przydzielonych do klubów sponsorów /oligarchów/ żydowskiego pochodzenia , w tym w większości do klubów piłki nożnej /sport przez syjonistów jest traktowany instrumentalnie/ oraz poprzez umieszczoną wśród kibiców ichnią agenturę , zwłaszcza wypromowaną na ich lokalnych przywódców. Polscy Kibice ! rozejrzyjcie się wokół siebie . Jesteście sterowani jak kukiełki , nawet o tym nie wiedząc i tego nie czując !

  Poprzez różnego rodzaju akcje jak na przykład tzw. „ustawki” itp. młodym ludziom - kibicom zaszczepiana jest agresja i nienawiść do obcych ludzi . Do tego celu wykorzystywana jest również fałszywa propaganda rozpowszechniana wśród kibiców min. na temat tzw. "Żołnierzy Wyklętych” , mająca na celu wzbudzenia u nich pseudopatriotycznych zachowań i głoszone hasła na przykład : „ Precz z komuną” , czy też : „Raz sierpem , raz młotem w czerwoną hołotę” , po to , by ich całkowicie ogłupić i zdezorientować, by ich oduczyć samodzielnego myślenia , po to, by jak cyborgi jedynie biernie powtarzali podrzucane im hasła.

  Pomimo wielkiego zaangażowania syjonistów w sponsoring i finansowanie klubów/ bandyckie przejęcie przywództwa duchowego nad klubami/ we Wschodniej Europie i na Bałkanach nie udało się im pokonać ducha narodowego w zaatakowanych przez nich krajach i zmusić kibiców do posłuszeństwa, nie wobec Ojczyzny , lecz wobec nich tj. najeźdźców. W Jugosławii przywódca kibiców „Zwiezdy „ o nazwie „Orkan” nie podporządkował się ich woli i został zamordowany przez CIA. Podobną sytuację widzimy również na Ukrainie , gdzie wschodnio-ukraińskie kluby i ich kibice stanęły po stronie swojej Ojczyzny. Polscy Kibice z Wami oni też chcą to samo zrobić . Nie dajcie sobą manipulować. ,

  PS. inspiracją do napisania tego tekstu był kibic Widzewa, syn mojego kolegi, ziejący niesamowitą , niczym nieuzasadnioną agresją do Rosji.

  PS. 2 ten komentarz został napisany przeze mnie w dniu 04.03.2015 r. o godzinie 05:30 . Niestety w momencie jego wysyłania do NEon24 hakerzy ze służb specjalnych ponownie - jak to miało miejsce w przeddzień - uszkodzili mi internetowe połączenie z Internetem , a konkretnie kartę SIM , którą zmuszony byłem ponownie wymienić na nową. Widać z tego, iż chłopakom ze służb specjalnych puszczają nerwy gdy są sami w nocy na dyżurze. Ich sprawa , a moja szkoda.

  Tekst ten ostatecznie z dużym opóźnieniem ukazał się tutaj :

  http://jeznach.neon24.pl/post/119818,pomoc-psubratnia
 • @detektywmjarzynski 04:10:33
  Komu i do czego potrzebny jest w Polsce mit " Żołnierzy Wyklętych" ?

  Nie nie…wojna nie usprawiedliwia bandyterki…Jak to przedstawia w swojej książce L. Żebrowski – NSZ to była zorganizowana armia kierująca się wysokim morale i zdyscyplinowaniem…. Jeżeli tak było – to skąd w tej armii bandyterka?…A przecież tzw. Wyklęci mordowali Polaków… swoich.. np. mordowali Prawosławnych na Białostocczyźnie…a to nie byli Rosjanie, tylko Polacy wyznania prawosławnego…I nie byli to przesiedleńcy na wzór Ukraińców z akcji Wisła, tylko mieszkali w Polsce na tych terenach od co najmniej dwóch stuleci….
  Również byli tacy co rabowali – tłumaczy się obecnie, że w imię walki o niepodległość to można usprawiedliwić…

  Dla mnie osobiście Wyklęci zostali perfidnie wykorzystani, przez anglosaskie żydostwo…Na pewno byli tam ludzie o dobrych pobudkach, którzy wierzyli, że walczą o suwerenną Polskę, ale zostali bezczelnie zwiedzeni.,. Podobnie oszukano młodzież polską i popchnięto ją do powstania warszawskiego – co było samobójstwem, a decydentów z Londynu uważam za zbrodniarzy takich samych jaki ci co mordowali w Katyniu..

  W czasach PRL uogólniano wszystkich Wyklętych jako bandytów…To oczywiście jest nie prawdą…Obecnie stosuje się podobny mechanizm ale odwrotny..Otóż uogólnia się wszystkich jako bohaterów i patriotów…-co też jest nie prawdą…
  Jedno jest pewne że o dziwo obecny reżim rządzący zaczyna gloryfikować Wyklętych do rangi patriotów co wcześniej było nie do pomyślenia…Dlaczego?…A no dla tego, że wyklęci kiedyś mieli walczyć z sowiecką Rosją…- co w tamtym czasie było utopią…

  Więc obecnie w sytuacji żydo-waszyngtońskiej agresji na już nie sowiecką Rosję…mit .Wyklętych w Polsce się przyda by jeszcze bardziej zantagonizować młodzież /głównie/ i przerobić Polaków tak jak Ukraińców na chorobliwych rusofobów…
  Mechanizm jest ten sam co na Ukrainie… Na Ukrainie stworzono mit Bandery co zaowocowało upustem rusofobii na Majdane… a w Polsce zaczyna się tworzyć /już/ za pełną zgodą i oficjalnie/ mit Wyklętych…

  Czym to zaowocuje, ? Aż boję się pomyśleć….W każdym bądź razie wiem na pewno że za tym wszystkim stoi Żyd…. i pewnie ma nadzieję, że w imię Wyklętych nawzajem się powybijamy….
  Otóż Żydzie..!…,Wybij to sobie ze swego spaczonego łba!

  za źródło : komentator o nicku "jangryko" pod tym artykułem na WPS : https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/01/moskwa-nie-wierzy-lzom-po-zlotym-chlopcu-czyli-prawda-o-b-niemcowie/#comments
 • @Zbójnicki pies 21:37:28
  niech sobie chłopię pisze - ja zbanowałem tylko jednego lewaka za to, że mi tu hajlował ku czci besti hitlerka ;)))

  od wieków wiadomo że chłopstwo, to ciemna masa... a jedynie gwardziści ludowi nieco zaradniejsi, bo motywowani do zwiększonej aktywności krwiożerczym zacietrzewieniem i chciwością ;P
 • @detektywmjarzynski 04:14:27
  w puławskim zgromadzeniu kibicowskim, budzącym się jako nacjonalistyczny ruch polityczny wyczułem silny "kult wilka", więc starałem się zanegować ten zwierzęcy logos przeciwstawiając im często spotykany na mundurach NSZ Ryngraf i co za tym idzie Etykę Katolicką... głównym problemem jest wg mnie ogromna determinacja emerytów resortowych pochodzenia aszkenazyjskiego (tj. "czerniawych" osiłków po 40tce, być może po GROMie ;), którzy epatując Symbolami Narodowymi (np. Ti-szertami patriotycznymi) próbowali zaimponować Kibolom, lekcjami sztuk walki, tanią strzelnicą itp. by najprawdopodobniej zdominować ich na zasadzie "dobrego wujka". jako Katolik otwarcie przeciwko temu nie występowałem i nie byłem przy tym w żaden sposób szykanowany, choć sporadycznie z politowaniem komentowano moją pogardę do bezwzględnego darwinizmu.
 • @Astra 23:27:19
  ponieważ wróciłem z "wcześniejszej emerytury' - pragne i Pani i zapewne red.Ruszkiewiczowi podziekowac za wsparcie.
  Z uwagi na to że w dalszym ciągu jest Pani obrażana (jak poniżej) to ja w imieniu pozostałych pragne Pania przeprosić i mam nadzieje że zaprzestana już takich prostackich ataków na Pania i mnie.

  Na koniec powiem tak ogranicze sie do komentawania li tylko wpisów na blogach gdzie nie pojawia sie ten "leśny człowiek"

  Mam też nadzieje że red.Repsol "ujawni" prawdziwe motywy podjetej decyzji, choc nie mam najmniejszego żalu bo jestem tu tylkp gościem.
  Pozdrawiam "prawdziwych" komentatorów i blogerów NEon24.pl którym leży na sercu dobro portalu
 • Do dziś zyją te UB-eckie kanalie
  I jest to najwieksza hańba wymiaru sprawiedliwości że te okrutne zbrodnie na Polskich patriotach nie zostały do końca rozliczone.
  Jest to możliwe tylko dlatego że w naszych sądach obecnie wyroki wydają w prostej lini spadkobiercy tych potworów.
  Ale my Polacy o nich zawsze będziemy pamietać - a Pan Bóg rozliczy te kanalie
  Dziekuje autorowi za wspaniały film.
 • @Zbójnicki pies 21:24:43
  http://sklep-niezalezna.pl/userdata/gfx/85881d92961a7d6d8fe118d524f1183d.jpg
 • @night rat 02:36:05
  Tak kończyli zbrodniarze

  Kaci, oprawcy, zwyrodniali mordercy mający na koncie setki ofiar – w czasie okupacji na Sandomierszczyźnie działało wielu hitlerowskich funkcjonariuszy, do których pasują wszystkie wymienione określenia. Kilku z nich sprawiedliwość dosięgła jeszcze przed końcem wojny. Zostali zlikwidowani przez polskie podziemie.
  Pomścić szefa

  Legendarny oddział „Jędrusiów” zapisał jedną z najbardziej chwalebnych kart historii walk z okupantem w naszym regionie. Twórca oddziału Władysław Jasiński stał na jego czele do stycznia 1943 roku, kiedy zginął z rąk Niemców. Za ironię losu uznać można fakt, że patrolem, który osaczył partyzanta i kilku jego ludzi, dowodził człowiek noszący taki sam pseudonim jak Jasiński.
  http://www.klimontow.net/rybnica-jedrusie.html
 • @night rat 21:35:25
  Według oficjalnych źródeł w parotysięcznej I Dywizji im. Tadeusza Kościuszki Żydów było 441, historyk Majerczak jednak utrzymuje, że są to dane wyraźnie zaniżone (według niego, jego rodaków było ponad 1000), a stało się to w następstwie wykonywania zarządzenia, nakazującego Żydom zmianę nazwiska na polskie, w celu "zapewnienia dywizji polskiego charakteru". Część Żydów podporządkowała się temu rygorowi i ujęto ich w ewidencję polską, część odmówiła i albo nie przyjęto ich w ogóle do LWP, albo też stało się to dopiero w końcowej fazie, w ramach uzupełnień stanów. W sumie autor utrzymuje, że w Ludowym Wojsku Polskim liczącym około 400 tysięcy żołnierzy (w tym 38 490 oficerów), Żydzi stanowili ponad 5 proc. (20 tysięcy ludzi, w tym 3,2 tys. oficerów). Lista sporządzona przez autora, a dotycząca poległych i zaginionych żołnierzy tej narodowości walczących w formacjach LWP obejmuje 1782 nazwiska, a przecież nie jest ona dokumentem kompletnym.


  W oddziałach partyzanckich Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich i Armii oraz Gwardii Ludowej, w walkach leśnych oraz Powstaniu Warszawskim zginęło podczas wojny kilkuset Żydów, ale tylko w 251 przypadkach udało się przywrócić im dane personalne.
 • Kim byli generałowie Stalina?
  Generałowie Stalina wychwalani przez dziesiątki lat jako bohaterowie wojny ojczyźnianej i wyzwoliciele Europy. Kim byli naprawdę, co sobą prezentowali, jacy byli wobec swoich żołnierzy i otaczających ich ludzi? Będziecie zaskoczeni.
  W Rosji budowali i budują im pomniki, ich nazwiskami zdobiono nazwy ulic i skwerów, głównie w państwach podporządkowanych ZSRR. W rzeczywistości, ci którym okazywano tak wielką cześć, byli nieludzkimi wręcz sadystycznymi ludźmi, opojami z wieloma twarzami. Oto zebrane informacje o kilku z nich.
  Marszałek Georgij Żukow zwany rzeźnikiem
  Znany był z tego, iż bez ostrzeżenia strzelał do swoich podwładnych, gdy ci mieli inne niż on zdanie. Marszałek Montgomery nazywał do „rzeźnikiem”.
  Ten okrzyknięty jako wielki marszałek, za nic miał życie swoich żołnierzy, dla niego liczyły się cele i spektakularne zwycięstwa. Jako przykład niech posłuży tutaj wyścig o zdobycie Berlina w 1945 r. W zdobytym Berlinie, jak pojadą źródła, kradł, ponieważ owładnęła go jak i jego podwładnych żądza posiadania.
  Oczywiście należy także wspomnieć, że w składzie Armii Czerwonej - wielonarodowej byli także i prawdziwi jej bohaterowie - żołnierze, którzy okazywali pomoc ludności wyzwalanych przez nią terenów. Byli to nie tylko zwykli żołnierze ale i np. lekarze, ratujący i leczący także ludność cywilną oraz wielu innych o których nie należy zapominać.
  Były też, jak podają źródła, fakty wzajemnej pomocy w odbudowie zrujnowanych krajów. Ale to nie oznacza, iż podporządkowane ZSRR państwa i narody musiały od 1945 r. czcić dowódców Armii Czerwonej jako swoich bohaterów, a jak podają źródła prezentowali oni zgoła różne postawy między innymi jak opisane powyżej.

  http://interia360.pl/ciekawostki/artykul/kim-byli-generalowie-stalina,72284
 • Wścieklizna Antypolonizmu
  Israel Singer - żydowski szantażysta i oszust. W 1996 roku na kongresie Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires zakomunikował:

  "Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (...) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym". 14 marca 2007 roku Singer został odwołany z pełnionych funkcji przez przewodniczącego Światowego Kongresu Żydów Edgara M. Bronfmana za sprzeniewierzanie środków finansowych.

  I tak wiec od 1996 roku rozpoczęła się żydowska nagonka na miliardy dolarów z Polski nabierająca z każdym rokiem coraz większego zasięgu i coraz szybszego tempa.


  Przedsiębiorstwo Holokaust - stał się dochodowym biznesem, z którego zyski czerpią przede wszystkim Żydzi niepokrzywdzeni bezpośrednio przez zbrodnie hitlerowskie.

  Jako pierwszy terminu tego użył amerykański naukowiec żydowskiej narodowości Norman Finkelstein.

  Stanisław Michalkiewicz mówi wprost:: "Żeby łatwiej rozmiękczyć Polaków i wyciągnąć od Polski co najmniej 65 miliardów dolarów, trzeba z jednej strony oczerniać nas przed światem jako naród morderców, a z drugiej - doprowadzać nas do stanu bezbronności wobec żydowskich żądań poprzez systematyczną tresurę w tak zwanej tolerancji i w tak zwanym dialogu. Owa tolerancja, to nic innego, jak przyjęcie żydowskiego punktu widzenia, zaś dialog - to nic innego, jak potulne spełnianie wszystkich zachcianek przedsiębiorstwa holokaust."

  Dziś znów odzywa się Światowy Kongres Żydów. Menachem Rosensaft wykorzystuje Grossowe wyliczanki nie tylko do wyceny wartości mienia wyssanej z jego brudnego palucha ale i zawartości mleka polskich matek oraz zawartości polskich kieszeni wypełnionych po brzegi złotymi zębami Żydów..

  Kwoty 65 mld dolarów coraz głośniej domaga się od Polski Liga Przeciw Zniesławieniu, Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego w Nowym Jorku, Amerykański Komitet Żydowski, a ostatnio rząd USA ustami doradcy Prezydenta USA Hilarry. Clinton.

  http://antydotum.pl/Anty/wbpanty/BHO/wscieklizna.php
 • W Lublinie pasożytnicza biurokrACJA "ochrony Pamieci Walk i Męczeństwa" prezydenta i Wojewody
  razem i IPN i biurokracja kombsatancką zlikwidowały i zabetonowaly szczątki i część mogiły zbiorowej wieźniów Zamku formalnie z lat 1944--46 pod pretekstem jej zamiany na mogiłę symboliczna "żolnierzy wykletych". 1 Marca br. abp Budzik dziecię duchowe i wielbiciel kultu abp Życińskiego TW "Filozofa" poświecił zachachmencenie szczatków i mogil ofiar bdermanowskich zbrodni na cmerntarzu rzxymsko katolickim "przy unickioej " w Lublinie. Przed nazpisem "Szczątkow i mogił ofiar bermanowskich zbrodni przy unickiej zachachmencanie sluży pasozytnictwu elit jak Drzewa krzyz,a Świętego u Dominikanow przed II weselem Palikota usuwanie" abp Budzik zmienił krok jakby na defiladowy
  http://telewidz.neon24.pl/post/71457,szczatki-i-mogily-bohaterow-niszczone-w-lublinie-przez-popisowo-pobermanowskie-biurokracje-historyczne
  http://telewidz.neon24.pl/post/118707,czy-dominikanie-usuneli-drzewo-krzyzasw-zbazyliki-w-lublinie

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej